Νέο διοικητικό συμβούλιο στο Vespa Club Veria
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2022_2023/diafores/326776304_963875421260722_1046042893207111778_n.jpg)
Το Vespa Club Veria στις 22 Ιανουαρίου, εξέλεξε το νέο Δ.Σ. του και έκοψε την πίτα του για το 2023. Η μέρα ξεκίνησε με καφεδάκι, γενική συνέλευση με απολογισμό των πεπραγμένων για τα προηγούμενα 3 έτη, παρουσίαση των υποψηφίων, εκλογές, τακτοποίηση συνδρομών για το 2023, φαγοπότι και έκλεισε με την κοπή της πίτας και κλήρωση δώρων.
Το νέο Δ.Σ.
Πρόεδρος: Χατζόγλου Ιορδάνης
Αντιπρόεδρος: Μακρίδης Παναγιώτης
Γραμματέας: Παπαναστασίου Κωνσταντίνος
Ταμίας: Πετσάβας Παύλος
Μέλη: Λιόλιος Αντώνης, Χαβενετίδης Χρυσάφης