Ο Ιππικός Σύλλογος Νάουσας έκοψε την βασιλόπιτα
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2022_2023/politistika/328279538_1378610926302355_5450713573450507186_n.jpg)
Τη βασιλόπιτα του έκοψε και φέτος ο Ιππικός Σύλλογος Νάουσας "Πήγασος". Με την παρουσία τους τίμησαν την εκδήλωση ο δήμαρχος Νικόλας Καρανικόλας, ο αντιδήμαρχος Γιώργος Τριανταφύλλου, η αντιδήμαρχος Δώρα Μπαλτατζίδου και η τοπική σύμβουλος κοινότητας Νάουσας Εύη Δημητρίου.
Οι τυχεροί νικητές είναι ο Ορδουλίδης Παύλος και η Δημητρίου Εύη.