tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

 didactica

access ban20

pistofidis ban1

Μια θέση εργασίας για πωλητή για το εξαγωγικό τμήμα της ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΑΕ

Η ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ Α.Ε., κορυφαία εταιρεία στον κλάδο της κονσερβοποιίας και χυμοποίησης, αναζητά έναν δραστήριο και ικανό Πωλητή για το εξαγωγικό της τμήμα. Αν έχετε πάθος για τις πωλήσεις, εμπειρία στην επικοινωνία με διεθνείς πελάτες και θέλετε να συμβάλετε στην ανάπτυξη των εξαγωγών μας, αυτή η θέση είναι για εσάς.

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση Πελατολογίου Εξωτερικού: Υποστήριξη και διατήρηση σχέσεων με υπάρχοντες πελάτες, καθώς και ανάπτυξη νέου πελατολογίου σε διεθνείς αγορές.
  • Διεκπεραίωση Πωλήσεων: Συντονισμός και ολοκλήρωση των διαδικασιών πώλησης, από την παραγγελία μέχρι την παράδοση, εξασφαλίζοντας την έγκαιρη και αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών.
  • Επικοινωνία και Επίλυση Προβλημάτων: Παροχή άμεσων και ουσιαστικών λύσεων σε θέματα που προκύπτουν, διασφαλίζοντας την ικανοποίηση των πελατών.
  • Συνεργασία με Εσωτερικά Τμήματα: Συντονισμός με το τμήμα αποθήκης, μεταφορών και λογιστηρίου για τη σωστή διεκπεραίωση των παραγγελιών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ σε τομείς εμπορικής ή οικονομικής κατεύθυνσης.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών και εφαρμογών MS Office.
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους).
  • Δυνατότητα μετακινήσεων  (για συμμέτοχη σε εκθέσεις εξωτερικού)

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Γνώση της Γαλλικής ή Ισπανικής γλώσσας σε επίπεδο τουλάχιστον Β2.
  • Ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης και διαχείρισης πελατών.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στον τομέα των εξαγωγών.
  • Ικανότητα επίτευξης στόχων πωλήσεων και ανάπτυξης νέων αγορών.
  • Δίπλωμα οδήγησης

Τι Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πλήρης ασφάλιση.
  • Σταθερή και μόνιμη απασχόληση με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Υποστήριξη και εκπαίδευση για την ανάπτυξη των επαγγελματικών σας δεξιοτήτων.

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας έως τις 30 Νοεμβρίου στην έδρα της εταιρείας ή ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., συνοδευόμενο από πρόσφατη φωτογραφία.

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο 23310 23774.

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

methodos orizontio

meta morfo22

protonio ban egraf

ΜΙΜΗΣ ΚΟΓΙΑΣ

kyriazis

savantidou ban

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69