tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

 didactica

access ban20

pistofidis ban1

super course

Μια θέση εργασίας για έμπειρο Μηχανικό ΑΕΙ/ΤΕΙ (Ηλεκτρολόγο ή Μηχανολόγο) για την επίβλεψη έργων δικτύων ΔΕΔΔΗΕ

Η BALKAN ELECTRIC AE αναζητά έναν έμπειρο και υπεύθυνο Μηχανικό ΑΕΙ/ΤΕΙ (Ηλεκτρολόγο ή Μηχανολόγο) για την επίβλεψη  Έργων Δικτύων ΔΕΔΔΗΕ στην περιοχή της Βέροιας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για τον συντονισμό και την παρακολούθηση των έργων, διασφαλίζοντας την ποιότητα, την ασφάλεια και την τήρηση των διαδικασιών.

Αρμοδιότητες:

-Επίβλεψη και συντονισμός των καθημερινών εργασιών  εξασφαλίζοντας την ομαλή ροή των έργων σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα.

-Επίβλεψη των εργασιών κατασκευής, διασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας και τις τεχνικές προδιαγραφές.

-Διαχείριση ομάδων τεχνιτών και εργατών και καθοδήγησή τους για τη βέλτιστη εκτέλεση των καθηκόντων τους.

-Επίλυση τεχνικών προβλημάτων που προκύπτουν κατά τη διάρκεια των έργων και παροχή τεχνικής καθοδήγησης.

-Διασφάλιση της τήρησης των κανονισμών ασφαλείας και της ποιότητας των κατασκευών.

-Καταγραφή προόδου και αναφορά στον διευθυντή έργου για την κατάσταση των εργασιών και τυχόν προβλήματα ή καθυστερήσεις.

Απαιτούμενα Προσόντα:

-Δίπλωμα Ηλεκτρολόγου ή Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ

-Άδεια Ηλεκτρολόγου Εγκαταστάτη 3ης Όμάδας Α’ Ειδικότητας

-Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και λήψης αποφάσεων υπό πίεση.

-Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες, με έμφαση στην ηγεσία ομάδων.

-Καλή γνώση λογισμικού διαχείρισης έργων και αυτοματισμού γραφείου (MS Office, κ.λπ.).

Προσφέρουμε:

-Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών.

-Σταθερή εργασία σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία με σημαντικά έργα.

-Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη.

-Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητα συμμετοχής σε καινοτόμα έργα.

Πώς να Κάνετε Αίτηση: Εάν ενδιαφέρεστε για τη θέση και πληροίτε τις απαιτούμενες προϋποθέσεις, παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα  στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα «Αίτηση για Θέση Μηχανικού ΑΕΙ/ΤΕΙ για Επίβλεψη Έργων ΔΕΔΔΗΕ».

methodos orizontio

meta morfo22

protonio ban egraf

ΜΙΜΗΣ ΚΟΓΙΑΣ

kyriazis

savantidou ban

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69