tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

 didactica

access ban20

pistofidis ban1

super course

Μια θέση εργασίας για χειριστή Τσάπας

Η BALKAN ELECTRIC AE αναζητά έναν έμπειρο Χειριστή Τσάπας για να ενταχθεί στην ομάδα μας στο εργοτάξιο στην περιοχή της Βέροιας. Ο κατάλληλος υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για τη λειτουργία και συντήρηση τσάπας σε διάφορα έργα κατασκευής και εκσκαφής, εξασφαλίζοντας την ασφαλή και αποτελεσματική ολοκλήρωση των εργασιών.

Αρμοδιότητες:

-Λειτουργία τσάπας για εκσκαφές, ισοπέδωση εδάφους, μεταφορά υλικών και άλλες εργασίες σύμφωνα με τις προδιαγραφές του έργου.

-Επιθεώρηση και συντήρηση του εξοπλισμού πριν και μετά τη χρήση για την εξασφάλιση της ορθής λειτουργίας και της ασφάλειας.

-Συνεργασία με την ομάδα έργου για την εκτέλεση των καθημερινών εργασιών με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα.

-Τήρηση όλων των κανόνων ασφαλείας και οδηγιών χρήσης του εξοπλισμού για την αποφυγή ατυχημάτων και ζημιών.

-Αναφορά οποιωνδήποτε τεχνικών προβλημάτων ή δυσλειτουργιών του εξοπλισμού στον υπεύθυνο.

Απαιτούμενα Προσόντα:

-Άδεια χειριστή 1ης ειδικότητας (εκσκαφής & χωματουργικών εργασιών)

-Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών ως χειριστής τσάπας σε έργα κατασκευών ή εκσκαφών.

-Δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Γ

-Γνώση τεχνικών λειτουργίας και συντήρησης τσάπας και συναφών μηχανημάτων.

-Ικανότητα εργασίας σε διάφορες καιρικές συνθήκες και ανθεκτικότητα σε φυσικές απαιτήσεις εργασίας.

-Αίσθηση ευθύνης και τήρηση των κανόνων ασφαλείας στον χώρο εργασίας.

-Ικανότητα συνεργασίας με άλλους εργαζόμενους και καλή επικοινωνιακή ικανότητα.

Επιθυμητά Προσόντα:

-Εμπειρία σε έργα πολιτικού μηχανικού ή άλλες σχετικές κατασκευαστικές δραστηριότητες.

-Γνώση χρήσης και άλλων βαρέων μηχανημάτων (π.χ. φορτωτές, εκσκαφείς).

Προσφέρουμε:

-Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών.

-Σταθερή εργασία σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία.

-Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και συνεχή εκπαίδευση.

-Φιλικό και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας.

Πώς να Κάνετε Αίτηση: Εάν ενδιαφέρεστε για τη θέση του Χειριστή Τσάπας και πληροίτε τις παραπάνω προϋποθέσεις, παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα «Αίτηση για Θέση Χειριστή Τσάπας».

methodos orizontio

meta morfo22

protonio ban egraf

ΜΙΜΗΣ ΚΟΓΙΑΣ

kyriazis

savantidou ban

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69