tsakiridis ban july21

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

 fancy jewelry store

access ban20

Τα αποτελέσματα του 4ου ορεινού αγώνα τρεξίματος Ξηρολιβάδου

xirolivado agonas

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 6 Ιουλίου 2014 0 4ος ορεινός αγώνας τρεξίματος στο Ξηρολιβάδο υπό άριστες καιρικές συνθήκες.

Πριν την έναρξη του επίσημου αγώνα έλαβε χώρα ένας διαφορετικός τύπος αγώνα δρόμου, 1500μ στο λιβάδι του Ξηρολιβάδου (μπάρα) με αγωνιζόμενους νεαρούς δρομείς έως και 15 ετών, στον οποίον συμμετείχαν με μεγάλη χαρά και ενθουσιασμό οι νεαροί δρομείς. Ο επίσημος αγώνας ξεκίνησε από την περιοχή λιβάδι με μια πρωτότυπη συνοδεία από άλογα, η οποία απέσπασε θετικά σχόλια από τους ίδιους τους συμμετέχοντες αλλά και από όσους βρέθηκαν εκεί για να παρακολουθήσουν τον αγώνα. Η ροή του αγώνα κύλησε άψογα όπως ακριβώς την είχαν σκεφτεί και οργανώσει οι διοργανωτές. Καθ' όλη την διάρκεια του αγώνα υπήρχε μουσική υπόκρουση με παραδοσιακές αλλά και μοντέρνες μελωδίες, οι οποίες είχαν στόχο την εμψύχωση των αθλητών, γεγονός που καθιστά και αυτήν την ιδέα των διοργανωτών άκρως καινοτόμα και πρωτότυπη.

xirolivado agonas1

Δεν θα μπορούσε να μην αναφερθεί το γεγογός ότι στους σταθμούς τροφοδοσίας , βασικοί τροφοδότες των δρομέων ήταν στον πρώτο σταθμό ο Βασίλης Πουλιόπουλος πρώτος Έλληνας Μαραθωνοδρόμος στο έτος 2012 και στον δεύτερο σταθμό ο Μπόκοτς γνωστός πρωταθλητής της πόλης μας στα ορεινά αγωνίσματα (δευτερος πρόσφατα μετά τον Θεοδωρακάκο στο Olympus Marathon 2014).

xirolivado agonas2

Τους αθλητές και όλους τους παρεβρισκομένους περίμενε στο τέλος μια "χορταστική" έκπληξη. Πρωτοφανή έπαθλα πέρα από τα αναμενόμενα είχαν τη δυνατότητα όλοι να απολαύσουν. Σουβλάκια και όχι μόνο μοσχοβόλησαν το δάσος, δημιουργώντας ένα ακόμα επιπλέον κίνητρο ώστε όσοι αγωνίζοντας να φτάσουν εγκαίρως στο σημείο τερματισμού. Το σημείο τερματισμού βρισκόταν μέσα στο χωριό, ωστόσο η απονομή έγινε μέσα στο δάσος, όπου τα βάθρα ήταν άκρως οικολογικά και εναρμονισμένα με το περιβάλλον καθώς ήταν κορμοί μεγάλων δέντρων.

xirolivado agonas3

Η μαζική συμμετοχή, οι σύλλογοι, οι εθελοντικές ομάδες, οι δημοτικές και δημόσιες αρχές, ανώνυμοι και επώνυμοι πολίτες, υποστήριξαν την προσπάθεια, δημιουργώντας έναν νέο αέρα ενότητας στην περιοχή με κοινό σκοπό, την ενασχόληση με τα πιο υγιή ιδεώδη της τοπικής κοινωνίας : τον πολιτισμό και τον αθλητισμό.

Τριακόσιοι δρομείς πέρασαν την γραμμή τερματισμού με νικητές της απόστασης των 14.5 χιλιομέτρων τον Γάζο Δημήτρη από τα Γιαννιτσά με επίδοση 56'05'', δεύτερο τον Τσιανάκα Αποστόλη του Συλλόγου δρομέων Βέροιας με 56'51'' και τρίτο τον Νάτσια Ηλία από τα Ιωάννινα με 57'17''.

Με προστάτη και βασικό διοργανωτή τον Αντώνη Κουκουτέγο και κάποια μέλη του συλλόγου δρομέων Βέροιας αλλά και με την καθολική υποστήριξη του ΚΑΠΑ Βέροιας με όλο το προσωπικό των Γυμναστών , εργαζομένων στον οργανισμό αυτόν και εθελοντών, σφραγίστηκε με επιτυχία η όλη διοργάνωση.

Σημαντική ήταν η προσφορά τόσο σε εθελοντική βοήθεια αλλά και οικονομική ήταν,εκτός του ΚΑΠΑ,των παρακάτω φορέων και κοινωνικών ομάδων της πόλης Βέροιας:

Ο Συνεταιρισμός διαχείρισης συνιδιοκτησίας Ξηρολιβάδου, το cafe Mcoza, η Οικοκίνηση (κατάστημα πώλησης ποδηλάτων) οπού προσέφερε σε όλους τους αγωνιζομένους ενεργειακά τζελάκια της εταιρείας nutrixxion το παραδοσιακό καφενείο – μεζεδοπωλείο Ντουκάτα , η ταβέρνα το Γρέκι του Βασίλη τα x-treme stores , ο Αθανασάκης Φάνης και ο Παναγιωτίδης Δημήτρης προσέφεραν φρούτα σε όλους τους δρομείς , Ο ΠΟΠΕΣΥ (ποδηλατικός περιβαντολογικός σύλλογος , η ΛΕΜΟΒ (λέσχη μοτοσικλετών Βέροιας ,η VENUS, ο ΠΟΞ (πολιτιστικός όμιλος Ξηρολιβάδου) , το δημοτικό ιατρείο με τους ιατρούς Καπράρα Αθηνά -Τάκη Γεωργίου και την νοσοκόμα Νόνα Θώμογλου που δήλωσαν το ενεργό παρόν τους προσφέροντας εθελοντική βοήθεια. Ο γνωστός ντραμίστας Γιώργος Γεωργίου με τον αδελφό του στα κρουστά και ο Σαρακατσάνος με το ακορντεόν με τον Γεωργίου στο τύμπανο συνόδευαν με τους ήχους τους , τους δρομείς μέσα στη δασική διαδρομή . Οι ιππείς του Ξηρολιβάδου με τα αλόγα τους. Η ομάδα διάσωσης Βέροιας ήταν κι αυτή παρών , έτοιμη να προσφέρει την βοήθεια της σε οποιοδήποτε απρόβλεπτο συμβάν. Η ΕΡΒΑΝ ένωση ραδιοερασιτεχνών Ημαθίας ενημέρωνε τους διοργανωτές για το οτιδήποτε συνέβαινε μέσα στην διαδρομή.

Το δύσκολο έργο της χρονομέτρησης του αγώνα εφόσον δεν υπήρχε ηλεκτρονική χρονομέτρηση ανέλαβαν, ο προπονητής του Φιλίππου Βέροιας Κελεπούρης Νίκος ο προπονητής της Sportstraining-Karagiannis Καραγιάννης Γιάννης και τρία μέλη του Συλλογου δρομέων Βέροιας Καραγεωργου Αθανάσιος Κουκουτέγου Κατερίνα και η Κοτσιώφτη Παναγιώτα στην έκδοση αποτελεσμάτων.

Τα αποτελέσματα

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΑ
1 00.56.05 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ PAS ZOGRAFOU
2 00.56.51 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
3 00.57.17 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 00.57.19 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5 00.57.52 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΚ
6 00.59.58 ΚΩΤΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 1.00.21 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
8 1.00.53 ΑΥΓΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Π.Α.Σ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
9 1.01.27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 1.01.55 ΜΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
11 1.02.25 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
12 1.02.37 ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
13 1.03.35 ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Ι
14 1.03.52 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 1.03.55 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΟΜΓ
16 1.03.55 ΑΓΚΟΡΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
17 1.04.10 ΟΥΡΓΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ο.Μ. Γιαννιτσων
18 1.04.16 ΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ
19 1.04.45 ΤΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
20 1.04.58 ΚΕΧΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ IRENA'S TRAINING TEAM
21 1.05.07 ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Χρηστος Θανος Tecnica Running Team......
22 1.05.20 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23 1.05.23 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
24 1.05.23 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
25 1.05.26 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
26 1.05.41 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
27 1.06.14 ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28 1.06.57 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο.Μ.Γ
29 1.06.58 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
30 1.07.09 ΝΙΟΠΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31 1.07.12 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
32 1.07.19 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
33 1.07.21 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΣΔΟΕ
34 1.07.26 ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΘ
35 1.07.41 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
36 1.07.44 ΠΑΚΑΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Το Περίπτερο Αφοί Πακαπούκα
37 1.07.46 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38 1.07.47 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
39 1.07.48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
40 1.08.40 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
41 1.08.41 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΚ
42 1.08.32 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
43 1.08.37 ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Σ.Δ.Ο.Εορδαιας
44 1.08.43 ΡΟΔΙΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
45 1.08.43 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
46 1.08.55 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Αρίωνας Αθλητικός Όμιλος Κουφαλίων
47 1.09.04 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
48 1.09.05 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
49 1.09.19 ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
50 1.09.54 ΒΑΖΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
51 1.09.55 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
52 1.09.55 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
53 1.09.56 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ XANTHI RUNNERS
54 1.10.06 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ορειβατες γυναικοκαστρο
55 1.10.09 ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
56 1.10.11 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΗΔΩΝΕΣ ΩΚΥΠΩΔΕΣ
57 1.10.23 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΜΓ
58 1.10.30 ΜΠΟΥΣΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ εν δυναμει γυμναστηριο
59 1.10.31 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΔΥΚ
60 1.10.31 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΚ
61 1.10.36 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
62 1.10.52 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Xanthi Runners
63 1.11.02 ΣΙΚΟΠΕΤΗ ΒΑΣΩ ΟΜΓ
64 1.11.07 ΔΗΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
65 1.11.09 ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ
66 1.11.16 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
67 1.11.21 ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
68 1.11.36 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΒΑΣΘ
69 1.11.41 ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
70 1.12.02 ΚΟΥΖΙΩΡΤΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
71 1.12.13 ΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ανεξαρτητος
72 1.12.16 ΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
73 1.12.18 ΜΟΣΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΚ
74 1.12.29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΜΓ
75 1.12.30 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Satrapistas
76 1.12.34 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Κλεισούρα-Ελασσόνας
77 1.12.44 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
78 1.12.46 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
79 1.12.56 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
80 1.13.00 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
81 1.13.12 ΜΠΟΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ
82 1.13.13 ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
83 1.13.20 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
84 1.13.22 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
85 1.13.24 ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΔΥΚ
86 1.13.25 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΚ
87 1.13.41 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
88 1.13.46 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ kourkourikis-training group
89 1.13.54 ΒΕΛΙΓΡΑΤΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ kerkini lake run
90 1.14.01 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
91 1.14.14 ΑΤΡΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
92 1.14.15 ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥΘ
93 1.14.18 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
94 1.14.19 ΤΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
95 1.14.31 ΜΑΡΑΣ ΖΗΣΗΣ ΣΔΥΚ
96 1.14.44 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ GALATINI MOUNTAIN
97 1.14.58 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΜΓ
98 1.15.01 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
99 1.15.09 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΘ
100 1.15.17 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
101 1.15.24 ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΌΣ SDYK KOZANH
102 1.15.26 ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΜΑΝΟΣ
103 1.15.39 ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
104 1.15.54 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOYRKOURIKIS TRAINIHG GROUP
105 1.15.58 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
106 1.16.04 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
107 1.16.10 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -
108 1.16.11 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μέγας Αλέξανδρος, Πέλλα
109 1.16.20 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΟΜΓ
110 1.16.25 ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
111 1.16.27 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ IRENAS TRAINING TEAM
112 1.16.30 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Ο.Ε
113 1.16.41 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΟΕορδαίας
114 1.16.48 ΣΚΟΔΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
115 1.16.50 ΠΛΑΚΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
116 1.16.55 ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
117 1.17.00 ΤΣΙΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
118 1.17.20 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Sea World
119 1.17.30 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ
120 1.17.42 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
121 1.17.45 ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΚ
122 1.18.24 ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
123 1.18.35 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
124 1.18.48 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
125 1.18.51 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
126 1.19.22 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ
127 1.19.27 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Xanthi runners
128 1.19.31 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129 1.19.41 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
130 1.19.42 ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ
131 1.19.49 ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΓ
132 1.20.05 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
133 1.20.09 ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
134 1.20.16 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
135 1.20.20 ΣΑΛΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
136 1.20.27 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
137 1.20.33 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
138 1.20.34 ΜΠΙΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
139 1.20.40 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ DRYMIGLAVA
140 1.20.53 ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΜΓ
141 1.21.08 ΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
142 1.21.10 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΜΓ
143 1.21.20 ΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΘ
144 1.21.25 ΜΟΥΣΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
145 1.21.27 ΤΣΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανεξαρτιτος
146 1.21.37 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
147 1.22.01 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
148 1.22.19 ΚΟΥΤΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανεξαρτητος
149 1.22.23 ΓΚΟΝΤΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
150 1.22.34 ΤΣΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
151 1.22.35 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
152 1.22.45 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
153 1.22.51 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΚ
154 1.22.56 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
155 1.22.57 ΤΣΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
156 1.22.58 ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΚ
157 1.23.07 ΛΑΝΤΖΑΣ ΗΛΙΑΣ xanthi runners
158 1.23.10 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΜΓ
159 1.23.25 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
160 1.23.31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
161 1.23.48 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
162 1.23.49 ΜΠΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΚ
163 1.23.57 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΔΥΚ
164 1.24.05 ΚΙΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
165 1.24.06 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ VORAS ACTION
166 1.24.08 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ο.Σ.ΠΕ.Γ.
167 1.24.21 ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ ΣΔΥΚ
168 1.24.25 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ορειβατες γυναικοκαστρο
169 1.24.26 ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
170 1.24.32 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
171 1.24.42 ΣΑΛΑΜΑΝΤΗ ΡΑΝΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
172 1.24.44 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ -
173 1.24.45 ΦΥΚΑΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
174 1.24.47 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
175 1.24.49 ΣΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
176 1.24.50 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
177 1.24.58 ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
178 1.25.01 ΚΙΣΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΔΥΘ
179 1.25.05 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ
180 1.25.09 ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
181 1.25.14 ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
182 1.25.16 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
183 1.25.17 ΤΖΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ
184 1.25.30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
185 1.25.45 ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
186 1.25.49 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΔΥΘ
187 1.25.52 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΣΑΚΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
188 1.25.59 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
189 1.26.11 ΤΣΕΝΤΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΜΓ
190 1.26.20 ΤΣΙΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
191 1.26.21 ΤΥΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
192 1.26.27 ΚΑΜΠΡΑΝΗ ΑΝΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
193 1.26.38 ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
194 1.26.58 ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
195 1.26.58 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
196 1.27.07 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΒΑΣΘ
197 1.27.31 ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
198 1.27.32 ΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
199 1.27.32 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
200 1.27.34 ΚΑΛΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΣΠΕΓ
201 1.28.00 ΜΑΓΓΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
202 1.28.04 ΜΙΜΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
203 1.28.15 ΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
204 1.28.33 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
205 1.28.34 ΣΚΛΙΟΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
206 1.29.02 ΤΟΠΧΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
207 1.29.18 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
208 1.29.50 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
209 1.30.09 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥΚ
210 1.30.30 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Θεσσαλονίκης
211 1.30.47 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
212 1.31.03 ΣΑΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ
213 1.31.16 ΜΕΣΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ
214 1.31.18 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
215 1.31.20 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
216 1.31.22 ΡΕΠΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ
217 1.31.27 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ανεξαρτητος
218 1.31.36 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
219 1.31.37 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
220 1.31.45 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
221 1.31.46 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΘ
222 1.31.50 ΣΥΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Runaddiction
223 1.31.52 ΣΙΩΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
224 1.32.13 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
225 1.32.36 ΣΙΜΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
226 1.32.45 ΑΡΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
227 1.33.28 ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
228 1.33.38 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
229 1.33.53 ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
230 1.34.19 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΚ
231 1.35.02 ΤΖΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
232 1.35.08 ΚΑΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Ο.Μ.Γ
233 1.35.38 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥΘ
234 1.35.58 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
235 1.36.34 ΚΑΠΡΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
236 1.37.10 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
237 1.37.21 ΓΚΟΣΚΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΛΕΜΟΒ
238 1.37.23 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
239 1.37.40 ΡΙΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
240 1.37.41 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
241 1.37.58 ΠΕΡΙΣΟΡΑΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
242 1.37.58 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
243 1.38.06 ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
244 1.38.07 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΩΡΙΣ
245 1.38.24 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ
246 1.38.29 ΓΚΑΣΝΤΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
247 1.38.29 ΣΟΓΛΕΜΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
248 1.38.30 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
249 1.39.26 ΡΑΜΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ Μέγας Αλέξανδρος, Πέλλα
250 1.40.27 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗ ΕΥΑ ΣΔΥΘ
251 1.40.34 ΨΥΛΙΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
252 1.40.43 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
253 1.41.31 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΗΛΙΑΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
254 1.42.01 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
255 1.42.11 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ
256 1.42.12 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΗ
257 1.42.20 ΛΟΥΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
258 1.42.52 ΣΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
259 1.43.32 ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
260 1.43.44 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
261 1.43.47 ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
262 1.43.59 ΠΙΠΕΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
263 1.43.59 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ορειβατες γυναικοκαστρο
264 1.44.38 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤ ΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
265 1.44.46 ΤΖΙΟΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΔΥΘ
266 1.45.17 ΑΝΔΡΟΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
267 1.45.26 ΖΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ
268 1.48.04 ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
269 1.48.30 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
270 1.49.36 ΜΠΛΕΤΣΑ ΚΑΘΥ
271 1.50.11 ΣΤΑΘΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
272 1.51.19 ΕΛΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
273 1.51.19 ΤΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
274 1.52.17 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΒΙΛΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
275 1.59.33 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
276 2.14.20 ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΚ
277 2.14.20 ΜΠΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Σου Κοζάνης
278 2.15.10 ΣΟΥΓΚΑΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
279 2.17.40 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
280 2.18.20 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
281 2.21.20 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
282 2.29.30 ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
283 2.29.37 ΙΑΚΩΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
284 2.29.49 ΚΑΡΑΣΙΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
285 2.31.00 ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ MOUNTAIN MAFIA
286 2.42.00 ΜΥΡΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
287 2.42.00 ΚΡΙΠΙΝΤΗΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΑΙΔΩΝ

1 845 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 846 ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3 830 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
4 850 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5 836 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
6 808 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 856 ΚΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8 835 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 805 ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 815 ΚΟΥΚΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 832 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 837 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
13 847 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
14 872 ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
15 839 ΣΑΜΑΛΗΣ ΣΤΑΦΑΝΟΣ
16 843 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
17 848 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
18 861 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 812 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΧΡΥΣΑ
20 864 ΣΑΟΥΛΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
21 842 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22 870 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
23 811 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΕΛΕΝΗ
24 868 ΔΟΜΠΡΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
25 853 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
26 819 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
27 855 ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
28 860 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
29 865 ΣΑΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
30 834 ΜΠΟΓΚΟΤΣ ΕΛΛΗ
31 810 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
32 863 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
33 820 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
34 866 ΚΑΠΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35 828 ΧΟΝΤΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ
36 813 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
37 831 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
38 840 ΚΑΜΠΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
39 821 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
40 809 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
41 849 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
42 804 ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΕΡΙΦΙΛΛΗ
43 862 ΡΑΜΠΟΥΣΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
44 823 ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
45 844 ΜΟΥΣΕΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
46 806 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
47 867 ΚΑΠΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
48 825 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΟΒΗ
49 826 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
50 871 ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
51 802 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
52 801 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
53 857 ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
54 869 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
55 816 ΚΟΓΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
56 838 ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
57 814 ΚΟΥΤΟΒΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Κ 1

1 812 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΧΡΥΣΑ
2 864 ΣΑΟΥΛΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
3 855 ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Κ 2

1 847 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
2 811 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΕΛΕΝΗ
3 860 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Κ 3

1 830 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
2 836 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
3 844 ΜΟΥΣΕΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΓΟΡΙΩΝ

Α 1

1 835 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 832 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 837 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α 2

1 808 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 856 ΚΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 805 ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α 3

1 845 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 850 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 815 ΚΟΥΚΚΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

H iRepair σας περιμένει στην Βέροια!

100% Ελληνικά χειροποίητα κοσμήματα!

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69