tsakiridis ban july21

sidiropoulos oil

Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD
The Espressonist

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

access ban20

Οι όμιλοι και το πρόγραμμα του «DIOMIDIS CUP 2014»

Η οργανωτική επιτροπή του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παμπαίδων- DIOMIDIS CUP 2014 (6-11 Ιουλίου), ανακοινώνει τον καταρτισμό των ομίλων, καθώς και το πρόγραμμα της Α’ φάσης της διοργάνωσης.

Οι όμιλοι

A’ όμιλος: Κωνσταντινοπολίτες Πυλαίας, Άρης Νίκαιας, ΑΣΕ Δούκα, Αερωπός Έδεσσας, Διομήδης Άργους, Φίλιππος Βέροιας/Αμύντας Αμυνταίου.
Β’ όμιλος: Φίλιππος Βέροιας, Κυπαρίσσης ΓΑΣ Καματερού, ΕΣΝ Βριλήσσια, ΧΑΝΘ, Ορμή Λουξ Πάτρας,
C’ όμιλος: Ζαφειράκης Νάουσας, Ιωνικός Ν.Φ., ΠΑΟΚ, Πανιώνιος, Α.Ο Πολιτεία
D’ όμιλος: Φοίβος Συκεών, HJS Bitola, Δικέφαλος Αστέρας, Φαίακας Κέρκυρας Κένταυρος Αγριάς Βόλου.

Την Παρασκευή η συνέντευξη Τύπου
Στην αίθουσα συνεδριάσεων του νέου Δημαρχείου Άργους - Μυκηνών (Καποδιστρίου 9-11) θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 4 Ιουλίου και ώρα 12:00, η επίσημη συνέντευξη Τύπου του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παμπαίδων- «DIOMIDIS CUP 2014».
Παρόντες θα είναι ο Δήμαρχος Άργους-Μυκηνών κ. Δημήτρης Καμπόσος, ο Αντιπεριφερειάρχης Αργολίδας κ. Τάσος Χειβιδόπουλος, ο Πρόεδρος του Διομήδη Άργους κ. Κώστας Βλαχοσπύρος, ο Διευθυντής της διοργάνωσης κ. Νίκος Βλαχοσπύρος, ο τεχνικός διευθυντής του τουρνουά κ. Χρήστος Γεροδήμος, ο προπονητής του Διομήδη Άργους κ. Δημήτρης Δημητρούλιας και ο πρόεδρος των Δεσμών Αίματος κ. Σελλής.

Το Πρόγραμμα

ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ
Α Κωνσταντινοπολίτες Πυλαίας vs Φίλιππος Βέροιας- Αμύντας ώρα 09:00
Α Γ.Ν.Ο Άρης Νίκαιας vs Α.Ο Διομήδης ώρα 10:00
Α ΑΣΕ Δούκας vs Αερωπός Έδεσσας ώρα 11:00
Β Φίλιππος Βέροιας ΡΕΠΟ
Α Φίλιππος Βέροιας- Αμύντας vs Αερωπός Έδεσσας ώρα 17:00
Α Α.Ο Διομήδης vs ΑΣΕ Δούκας ώρα 18:00
Α Κωνσταντινοπολίτες Πυλαίας vs Γ.Ν.Ο Άρης Νίκαιας ώρα 19:00
Β ΧΑΝΘ ΡΕΠΟ

ΤΡΙΤΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ
Α Γ.Ν.Ο Άρης Νίκαιας vs Φίλιππος Βέροιας- Αμύντας ώρα 09:00
Α ΑΣΕ Δούκας vs Κωνσταντινοπολίτες Πυλαίας ώρα 10:00
Α Αερωπός Έδεσσας vs Α.Ο Διομήδης ώρα 11:00
Β ΓΑΣ Κυπαρίσσης Καματερού ΡΕΠΟ
Α Φίλιππος Βέροιας- Αμύντας vs Α.Ο Διομήδης ώρα 17:00
Α Κωνσταντινοπολίτες Πυλαίας vs Αερωπός Έδεσσας ώρα 18:00
Α Γ.Ν.Ο Άρης Νίκαιας vs ΑΣΕ Δούκας ώρα 19:00
Β Ορμή Λουξ ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ
Α ΑΣΕ Δούκας vs Φίλιππος Βέροιας- Αμύντας ώρα 09:00
Α Αερωπός Έδεσσας vs Γ.Ν.Ο Άρης Νίκαιας ώρα 10:00
Α Α.Ο Διομήδης vs Κωνσταντινοπολίτες Πυλαίας ώρα 11:00
Β ΕΣΝ Βριλήσσια ΡΕΠΟ

ΔΑΚ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ
Β Κυπαρίσσης ΓΑΣ Καματερού vs Ορμή Λουξ ώρα 09:00
Β ΕΣΝ Βριλήσσια vs ΧΑΝΘ ώρα 10:00
C Ιωνικός Α.Σ Νέας Φιλαδέλφειας vs Α.Ο Πολιτεία ώρα 11:00
C Ε.Γ.Σ Ζαφειράκης Νάουσας ΡΕΠΟ
Β Ορμή Λουξ vs ΕΣΝ Βριλήσσια ώρα 17:00
Β Φίλιππος Βέροιας vs Κυπαρίσσης ΓΑΣ Καματερού ώρα 18:00
C Α.Ο Πολιτεία vs ΠΑΟΚ ώρα 19:00
C Πανιώνιος ΓΣΣ ΡΕΠΟ

ΤΡΙΤΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ
Β ΕΣΝ Βριλήσσια vs Φίλιππος Βέροιας ώρα 09:00
Β ΧΑΝΘ vs Ορμή Λουξ ώρα 10:00
C ΠΑΟΚ vs Ε.Γ.Σ Ζαφειράκης Νάουσας ώρα 11:00
C Ιωνικός Α.Σ Νέας Φιλαδέλφειας ΡΕΠΟ
Β Φίλιππος Βέροιας vs ΧΑΝΘ ώρα 17:00
Β Κυπαρίσσης ΓΑΣ Καματερού vs ΕΣΝ Βριλήσσια ώρα 18:00
C Ε.Γ.Σ Ζαφειράκης Νάουσας vs Πανιώνιος ΓΣΣ ώρα 19:00
C Α.Ο Πολιτεία ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ
Β ΧΑΝΘ vs Κυπαρίσσης ΓΑΣ Καματερού ώρα 09:00
Β Ορμή Λουξ vs Φίλιππος Βέροιας ώρα 10:00
C Πανιώνιος ΓΣΣ vs Ιωνικός Α.Σ Νέας Φιλαδέλφειας ώρα 11:00
C ΠΑΟΚ ΡΕΠΟ

ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ
C ΠΑΟΚ vs Πανιώνιος ΓΣΣ ώρα 09:00
D HJS Bitola vs Κένταυρος Αγριάς Βόλου ώρα 10:00
D Νέα Ιωνία Δικέφαλος Αστέρας vs Α.Ο Φαίαξ Κέρκυρας ώρα 11:00
D Φοίβος Συκεών ΡΕΠΟ
C Ε.Γ.Σ Ζαφειράκης Νάουσας vs Ιωνικός Α.Σ Νέας Φιλαδέλφειας ώρα 17:00
D Κένταυρος Αγριάς Βόλου vs Νέα Ιωνία Δικέφαλος Αστέρας ώρα 18:00
D Φοίβος Συκεών vs HJS Bitola ώρα 19:00
D Α.Ο Φαίαξ Κέρκυρας ΡΕΠΟ

ΤΡΙΤΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ
C Πανιώνιος ΓΣΣ vs Α.Ο Πολιτεία ώρα 09:00
D Νέα Ιωνία Δικέφαλος Αστέρας vs Φοίβος Συκεών ώρα 10:00
D Α.Ο Φαίαξ Κέρκυρας vs Κένταυρος Αγριάς Βόλου ώρα 11:00
D HJS Bitola ΡΕΠΟ
C Ιωνικός Α.Σ Νέας Φιλαδέλφειας vs ΠΑΟΚ ώρα 17:00
D Φοίβος Συκεών vs Α.Ο Φαίαξ Κέρκυρας ώρα 18:00
D HJS Bitola vs Νέα Ιωνία Δικέφαλος Αστέρας ώρα 19:00
D Κένταυρος Αγριάς Βόλου ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ
C Α.Ο Πολιτεία vs Ε.Γ.Σ Ζαφειράκης Νάουσας ώρα 09:00
D Α.Ο Φαίαξ Κέρκυρας vs HJS Bitola ώρα 10:00
D Κένταυρος Αγριάς Βόλου vs Φοίβος Συκεών ώρα 11:00
D Νέα Ιωνία Δικέφαλος Αστέρας ΡΕΠΟ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

H iRepair έφτασε στην Βέροια!

Ψητοπωλείο

sidiropoulos

studio 69