Ο Σπύρος Κωτσιαντής πρόεδρος στην Αγ. Βαρβάρα
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](https://www.kerkidasport.gr/media/k2/items/cache/3efb6cb85f48e05531e2855fa563a0a4_XL.jpg)
Σε αντικατάσταση του προέδρου που παραιτήθηκε , προχώρησε το Δ.Σ. της Αγ. Βαρβάρας. Έτσι μετά από απόφασή του, καθήκοντα προέδρου ανέλαβε ο Σπύρος Κωτσιαντής.
Επίσης το Δ.Σ, ο προπονητής και οι ποδοσφαιριστές του Αγροτικού Αστέρα εύχονται ταχεία επάνοδο στους αγωνιστικούς χώρους στον ποδοσφαιριστή μας Πασχάλη Μελιόπουλο.
Ποδοσφαιριστές του ήθους και της αξίας του Πασχάλη κοσμούν το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο .