tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

pistofidis ban1

Με δέκα ομάδες το τουρνουά "Νοσταλγία" - Το πρόγραμμα

Ανακοινώθηκε από τους διοργανωτές το πρόγραμμα του φετινού τουρνουά Νοσταλγία. Μετά από σχετική πρόσκληση δήλωσαν συμμετοχή δέκα ομάδες και χωρίστηκαν στους εξής ομίλους:

ΟΜΑΔΕΣ (Α) ΟΜΙΛΟΥ

ΟΜΑΔΕΣ (Β) ΟΜΙΛΟΥ

OKLAXQMA

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

BAD ΜΟΡΦΕΣ

4GOT10

HOT DROPS

ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ

ΜΑΧΙ AIGINIAKOS

ΘΥΕΛΛΑ

HAVANA

DALTONS

Η έναρξη του Τουρνουά ορίστηκε το Σάββατο 18/5/2024 και η λήξη του η Τετάρτη 19/6/2024

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ

Το τουρνουά θα διεξαχθεί σε τέσσερις (4) φάσεις

Α ΦΑΣΗ

σύστημα «ένας προς όλους ανά όμιλο»

Β ΦΑΣΗ

Οι πρώτες τέσσερις (4) ομάδες από κάθε όμιλο θα συναντηθούν σε μονούς αγώνες με το παρακάτω σύστημα:

1.(Α1-Β4), 2.(Β1-Α4),3.(Α2-Β3), 4.(Β2-Α3)

Γ ΦΑΣΗ

Οι νικητές των αγώνων 1,2,3 και 4 θα συναντηθούν σε νοκ άουτ αγώνα μεταξύ τους ως εξής:

(1-4), (2-3)

Δ ΦΑΣΗ

Οι νικητές της προηγούμενης φάσης θα συναντηθούν στον τελικό (1η και 2η θέση) και οι ηττημένοι στον μικρό τελικό (3η και 4η θέση).

Θα διεξαχθεί επίσης διαγωνισμός τρίποντων.

Το πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5

18:30 BAD ΜΟΡΦΕΣ - HOT DROPS (EAK)

20:30 ΟΚΛΑΧΩΜΑ - HAVANA (EAK

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5

19:15 ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ - 4GOT10 (ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ)

21:15 ΘΥΕΛΛΑ - ΑΧΘΟΣ (ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/5

18:30 ΑΙΓΙΝΙΟ - HOT DROPS (ΕΑΚ)

20:30 DALTONS - ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ (ΕΑΚ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/5

18:30 HAVANA - ΑΙΓΙΝΙΟ (ΕΑΚ)

20:30 HOT DROPS - ΟΚΛΑΧΩΜΑ (ΕΑΚ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5

17:00 ΘΥΕΛΛΑ - ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ (ΕΑΚ)

19:00 4GOT10 - DALTONS (ΕΑΚ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 29/5

18:30 4GOT10 - ΑΧΘΟΣ (ΕΑΚ)

20:30 BAD ΜΟΡΦΕΣ - HAVANA (ΕΑΚ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/6

17:00 4GOT10 - ΘΥΕΛΛΑ (ΓΕΩΡΓΙΑΝΟΙ)

19:00 HAVANA - HOT DROPS (ΓΕΩΡΓΙΑΝΟΙ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/6

19:15 ΑΧΘΟΣ - DALTONS (ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ)

21:15 BAD ΜΟΡΦΕΣ - ΟΚΛΑΧΩΜΑ (ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/6

18:30 ΦΟΥΦΟΥΤΟΣ - ΑΧΘΟΣ   (ΕΑΚ)

20:30 ΑΙΓΙΝΙΟ - BAD ΜΟΡΦΕΣ (ΕΑΚ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/6

18:30 ΟΚΛΑΧΩΜΑ - ΑΙΓΙΝΙΟ (EAK)

20:30 ΘΥΕΛΛΑ - DALTONS (EAK)

Β ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ)

TETAΡTH 12/6

19:00 (ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ)

21:00 (ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ)

18:30 (EAK)

20:30 (EAK)

Γ ΦΑΣΗ(ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ) 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/6

18:30 1ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΕΑΚ)

20:30 2ος ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ   (ΕΑΚ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/6

19:30 ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΠΕΜΠΤΩΝ (ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ)

Δ ΦΑΣΗ (ΤΕΛΙΚΟΙ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 19/6

18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΕΑΚ)

19:30 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ (ΕΑΚ)

20:15 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΕΑΚ)

22:00 ΑΠΟΝΟΜΕΣ

methodos orizontio

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

meta morfo22

protonio ban egraf

savantidou ban

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69