tsakiridis ban july21

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

 fancy jewelry store

access ban20

super course

Οι αριστούχοι μαθητές του Γυμνασίου Μακροχωρίου

Ανακοινώθηκαν από το Γυμνάσιο Μακροχωρίου τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν. Αναλυτικά τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν είναι τα εξής:

Τάξη: Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
           
α/α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Βαθμός
1 Φωτοπούλου Μαρία Αντώνιος Ελένη 19 14/15
2 Σερδαρίδης Νικόλαος Παναγιώτης Ευανθία 19 13/15
3 Παυλίδου Παρθένα Κωνσταντίνος Ελένη 19 11/15
4 Γώγου Μαρία Χρήστος Άννα 19 10/15
5 Λέσι Κασσάντρα Τζεβαχίρ Νταφίνα 19 10/15
6 Πολυχρονιάδης Πολυχρόνης Παύλος Μαρία 19 9/15
7 Μπαλτουβάνου Αναστασία Λεωνίδας Χρυσοβαλάντου 19 6/15
8 Μανθόπουλος Ιωάννης Χρήστος Χρυσάνθη 19 5/15
9 Θεοχαρόπουλος Στυλιανός Βασίλειος Μαρία 19 4/15
10 Βαρσάμη Ευαγγελία Βασίλειος Φωτεινή 19 3/15
11 Καμενίδης Μιχαήλ Χαράλαμπος Χάιδω 19 1/15
12 Παπαδημητρίου Παρασκευή Ρήγας Αγνή 19 1/15
13 Τσιφλίδου Κυριακή Ηλίας Γεωργία 19 1/15
14 Βογιατζή Ξένια Αθανάσιος Κυριακή 19
15 Κατσούλη Ντανιέλα Αθηνά Ριφάτ Χάνα 19
16 Κοιλανίτης Ιωάννης Στέργιος Ελισάβετ 19
17 Μήτσιου Σοφία Ανδρέας Ιρένα 19
18 Θεοχαροπούλου Ευαγγελία Γεώργιος Αναστασία 18 14/15
19 Λιολιόπουλος Αντώνιος Βασίλειος Παρασκευή 18 13/15
20 Λιολιοπούλου Ευδοξία Βασίλειος Παρασκευή 18 13/15
21 Γεωργακοπούλου Όλγα Κωνσταντίνος Βιολέτα 18 12/15
22 Τόπης Κωνσταντίνος Αντώνιος Χρυσοβαλάντης Παρθένα 18 10/15
23 Βασιλειάδου Δωροθέα Κωνσταντίνος Αθανασία 18 9/15
24 Αυγερινός Διονύσιος Ιγκόρ Φωτεινή 18 8/15
           
Τάξη: Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
           
α/α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Βαθμός
1 Ζαφειρόπουλος Γεώργιος Θεόδωρος Ιωάννα 19 12/13
2 Τοπαλίδης Σταύρος Σάββας Δήμητρα 19 12/13
3 Ιατρόπουλος Χρήστος Γεώργιος Δέσποινα 19 11/13
4 Σιδηροπούλου Νίκη Κυριάκος Όλγα 19 7/13
5 Μπατανάρας Πέτρος Κυριάκος Μαρία 19 6/13
6 Τριανταφυλλίδης Χρήστος Κωνσταντίνος Ιωάννα 19 5/13
7 Ζύφι Μαρία Ανδρέα Γιορίνα 19 4/13
8 Κερλίδη Ελένη - Ιωάννα Ιωάννης Χρυσούλα 19 3/13
9 Μπρανιώτης Σταύρος Αναστάσιος Μαρία 19 1/13
10 Χαραλαμπίδης Στυλιανός Ευθύμιος Ελένη 19 1/13
11 Τότσκα Ιωάννα Γεώργιος Αικατερίνη 18 12/13
12 Στεργιόπουλος Θεόδωρος Αντώνιος Ελισσάβετ 18 7/13
           
Τάξη: Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
           
      Όνομα Όνομα Μέσος
α/α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Βαθμός
1 Τσιναφορνιώτης Δημήτριος Παύλος Αναστασία 19 12/13
2 Καμενίδου Χαρίκλεια Χαράλαμπος Χάιδω 19 11/13
3 Στριμπίνου Στέλλα Αναστάσιος Ιφιγένεια 19 11/13
4 Αμανατίδης Δημήτριος Κων/νος Μαρία 19 11/12
5 Κελεσίδου Σοφία Ελευθέριος Κωνσταντινιά 19 7/13
6 Μαδενλίδου Ελένη Χαρίτων Παρθένα 19 6/13
7 Τσολάκης Αθανάσιος - Παρασκευάς Ιωάννης Σοφία 19 4/13
8 Μπαζούκη Κωνσταντίνα Στυλιανός Σοφία 19 1/13
9 Αντωνιάδης Γεώργιος Δαμιανός Φωτεινή 19
10 Τσακελίδης Ιωάννης - Ραφαήλ Θεόδωρος Μαρία 19
11 Παπαδοπούλου Βασιλική Ευάγγελος Κυριακή 18 11/13
12 Μήτσιος Αλέξανδρος Ανδρέα Ιρένα 18 7/13
13 Σιδηροπούλου Μαρία - Φωτεινή Γεώργιος Μορφούλα 18 7/13

 

H iRepair σας περιμένει στην Βέροια!

Σύγχρονο κέντρο παιδιατρικής φυσικοθεραπείας «EVA TSILI»!

100% Ελληνικά χειροποίητα κοσμήματα!

ΜΙΜΗΣ ΚΟΓΙΑΣ

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69