Ειδική συνεδρίαση λογοδοσίας στον Δήμο Βέροιας
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2022_2023/politika/dimarxeio_verias.jpg)
Ειδική συνεδρίαση λογοδοσίας θα πραγματοποιήσει η Δημοτική Αρχή Βέροιας στις 26-2-2024 ημέρα Δευτέρα και ώρα 18:00. Οι δημοτικοί σύμβουλοι κι οι πρόεδροι Δημοτικών Κοινοτήτων που επιθυμούν να θέσουν θέματα στην ειδική συνεδρίαση, πρέπει να τα υποβάλουν μέχρι την Πέμπτη 22-2-2024 στο προεδρείο του δημοτικού συμβουλίου