Το βιβλίο του Γ. Γουλτίδη «Το δικό μου παιδί!» θα παρουσιαστεί στην Βέροια
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2023-2024/polititistika/417496469_786936146790401_2905288269826606758_n.jpg)
Οι εκδόσεις Ελκυστής, το βιβλιοπωλείο «Ηλιοτρόπιο», σε συνεργασία με την Κ.Ε.Π.Α Δήμου Βέροιας παρουσιάζουν το βιβλίο του Γιώργου Γουλτίδη «Το δικό μου παιδί!» τη Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024, ώρα 18:00 στο φουαγιέ της Αντωνιάδειας Στέγης Γραμμάτων και Τεχνών.
Για το βιβλίο θα μιλήσουν η Κλειώ Λιναράκη (Ψυχολόγος) και ο συγγραφέας.
Αποσπάσματα θα διαβάσει η Έλενα Κωλέτση.