tsakiridis ban july21

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

 fancy jewelry store

access ban20

super course

Ανακοινώθηκε ο ορισμός των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκε από την ΟΧΕ ο ορισμός των αγώνων του Σαββατοκύριακου καθώς επίσης και τα ζευγάρια διαιτητών που θα σφυρίξουν. Αναλυτικά:

Σάββατο 26 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (10η αγωνιστική)

ΧΑΝΘ 17:00, ΧΑΝΘ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Κατσίκης)

Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
(Νάσκος- Χαρίτσος, Δελόγλου)

Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΚ
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Σίσκου)

Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Ανταλής)

ΟΑΚΑ 18:00, ΑΣΕ Δούκα- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Γράψας- Κυριακού, Τσάκωνας)

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 15:00, ΑΕΚ- Ορφέας Σουρωτής
(Λεφάκης- Γιαβρούτας, Τσάκωνας)

Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας- ΠΑΟΚ Mateco
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας- Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών

Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας- Φοίβος Συκεών
(Αβράμης- Χρόνης, Βέργος)

Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- Φίλιππος Βέροιας
(Βαγγελτζίκης- Νικόλας)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Ποσειδών Λουτρακίου
(Βήτας- Xρηστίδη)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Εκμάθηση- ΓΑΣ Κιλκίς
(Βαγγελτζίκης- Γκόγκας)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Πανελλήνιος
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Άρης Θ.-Αρχέλαος Κατερίνης
(Βαγελτζίκης- Γκόγκας)

Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- HC Σαλαμίνα
(Σκλαβενίτης- Γιακαλής, Ανταλής)

Β’ Ανδρών

Κλαδισού 15:00, Ιδομενέας Γαλατά- ΓΣ Παπασιδέρης
(Γερουλάνος- Φωτεινάκης)

Φιλίππειο 15:00, Φέρωνας Βέροιας- Κερκυραϊκός
(Πήτας- Αγγελίδης)

Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Μακεδών
(Εφραιμίδης- Μαυρίδου)

Βόλου 17:30, Κένταυρος Αγριά Βόλου- Έσπερος Καλλιθέας
(Βελάνη- Παλαμιώτης)

Καματερού 21:45, Ασπίδα Αγ. Αναργύρων- Δίας Μοσχάτου Ταύρου
(Δαμάσκος- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών

Νάουσας 15:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος- Βορέας
(Μαυρίδης- Τομίδης)

Καματερού 18:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΑΣ Ηλιούπολης
(Λεφάκης- Γιαβρούτας)

Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (10η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ- Διομήδης Άργους
(Τζαφερόπουλος- Τόλιος, Μιχαηλίδης)

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)

Μάνος Λοίζος 16:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΑΕΠ Πανόραμα
(Βήτας- Μπράμου, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Άρης Νικαίας
(Αβράμης- Χρόνης)

Β’ Ανδρών

Λαμίας 16:00, Αμφικτύονες Λαμίας- Ηλυσιακός
(Βελάνη- Καποτάς)

Α2 Γυναικών

Κερατσινίου 16:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ακαδημία Πάτρας
(Δρακόπουλος- Μυλωνάς)

H iRepair σας περιμένει στην Βέροια!

Σύγχρονο κέντρο παιδιατρικής φυσικοθεραπείας «EVA TSILI»!

100% Ελληνικά χειροποίητα κοσμήματα!

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69