tsakiridis ban july21

sidiropoulos oil

Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD
The Espressonist

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Handball Premier και Α1 γυναικών

Ανακοινώθηκαν από την ΟΧΕ το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Handball Premier (19η-20η αγωνιστική) και της Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική). Αναλυτικά:

Τρίτη 3 Μαρτίου 2020

Handball Premier (19η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Δράμα (Xρηστίδη- Παπαματθαίου, Μίγκας)

Τετάρτη 4 Μαρτίου 2020

Handball Premier (19η αγωνιστική)

Νέα Κίος 17:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα –ΕΡΤSPORTS- (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Νικολίτσας)

Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ- Πυλαία (Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν)

Ιωνικού 17:30, Ιωνικός ΝΦ- Αερωπός Έδεσσας (Βήτας- Σκλαβενίτης, Μίγκας)

ΔΓ Νικαίας 18:00, Άρης Νικαίας - Φίλιππος Βέροιας (Τσάκωνας- Τόλιος, Ανταλής)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Ολυμπιακός (Νάσκος- Θεοδοσίου, Αγγελίδης)

Πέμπτη 5 Μαρτίου 2020

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Φοίβος Συκεών (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Σάββατο 7 Μαρτίου 2020

Handball Premier (20η αγωνιστική)

Κραχτίδης 18:00, Δράμα- Διομήδης Άργους (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Χατζηγεωργίου)

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)

Φιλίππειο 15:30, Φίλιππος Βέροιας- ΠΑΟΚ (Λινάρδος- Νικολαίδης, Σίσκου)

Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Ν Ιωνία (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Σαμαράς)

ΔΓ Νικαίας 18:00, ΑΟΑΔΚ - Προσοτσάνη (Συρεπίσιος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

Κυριακή 8 Μαρτίου 2020

Handball Premier (20η αγωνιστική)

ΔΑΚ Έδεσσας 13:00, Αερωπός Έδεσσας- ΠΑΟΚ –ΕΡΤSPORTS- (Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

ΔΑΚ Βικέλας 14:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΚ (Θεοδοσίου- Μπουγιάκας, Σίσκου)

Ρέντη 15:00, Ολυμπιακός- Άρης Νικαίας (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Πυλαία- Φαίακας Κέρκυρας (Τζαφερόπουλος- Δελόγλου, Μιχαηλίδης)

Δαίς 20:00, ΑΣΕ Δούκα- Ιωνικός ΝΦ (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Ανταλής)

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)

Σπίτι του χάντμπολ 14:00, Πυλαία- Αναγέννηση Άρτας (Γράψας- Κυριακού, Μεϊμαρίδης)

H iRepair έφτασε στην Βέροια!

Ψητοπωλείο

sidiropoulos

studio 69