tsakiridis ban july21

sidiropoulos oil

Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD
The Espressonist

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

access ban20

Με Μακεδονικό στην πρεμιέρα της Γ' εθνικής ο Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων - Το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ' εθνικής. Ο εκπρόσωπος της Ημαθίας, ο Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων, συμμετέχει στον 2ο όμιλο. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 
1η αγωνιστική    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Μακεδονικός
Κοζάνη  -  Εδεσσαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  ΑΕ Λευκίμμης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  -  Θύελλα Σαρακηνών
Ηρακλής Αμπελοκήπων  -  ΑΕΠ Κοζάνης
ΑΣ Γιαννιτσά  -  Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
2η αγωνιστική    
Κοζάνη  -  Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Εδεσσαϊκός  -  ΟΦ Αγίου Ματθαίου
ΑΕ Λευκίμμης  -  Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Σαρακηνών  -  ΑΣ Γιαννιτσά
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  -  ΑΕΠ Κοζάνης
3η αγωνιστική    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  -  Κοζάνη
Ηρακλής Αμπελοκήπων  -  Μακεδονικός
ΑΣ Γιαννιτσά  -  Εδεσσαϊκός
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  -  ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕΠ Κοζάνης  -  Θύελλα Σαρακηνών
4η αγωνιστική    
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  -  Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κοζάνη  -  ΑΣ Γιαννιτσά
Μακεδονικός  -  Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
Εδεσσαϊκός  -  ΑΕΠ Κοζάνης
Θύελλα Σαρακηνών  -  ΑΕ Λευκίμμης
5η αγωνιστική    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΣ Γιαννιτσά  -  ΟΦ Αγίου Ματθαίου
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
ΑΕΠ Κοζάνης  -  Κοζάνη
Θύελλα Σαρακηνών  -  Μακεδονικός
ΑΕ Λευκίμμης  -  Εδεσσαϊκός
6η αγωνιστική    
ΑΣ Γιαννιτσά  -  Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ηρακλής Αμπελοκήπων  -  Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  -  ΑΕΠ Κοζάνης
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  Θύελλα Σαρακηνών
Κοζάνη  -  ΑΕ Λευκίμμης
Μακεδονικός  -  Εδεσσαϊκός
7η αγωνιστική    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
ΑΕΠ Κοζάνης  -  ΑΣ Γιαννιτσά
Θύελλα Σαρακηνών  -  Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Λευκίμμης  -  ΟΦ Αγίου Ματθαίου
Εδεσσαϊκός  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Μακεδονικός  -  Κοζάνη
8η αγωνιστική    
ΑΕΠ Κοζάνης  -  Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  -  Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Γιαννιτσά  -  ΑΕ Λευκίμμης
Ηρακλής Αμπελοκήπων  -  Εδεσσαϊκός
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  -  Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  Κοζάνη
9η αγωνιστική    
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  -  Θύελλα Σαρακηνών
ΑΕ Λευκίμμης  -  ΑΕΠ Κοζάνης
Εδεσσαϊκός  -  Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
Μακεδονικός  -  ΑΣ Γιαννιτσά
Κοζάνη  -  Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  ΟΦ Αγίου Ματθαίου
10η αγωνιστική    
ΑΕ Λευκίμμης  -  Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών  -  Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Κοζάνης  -  Μακεδονικός
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  -  Κοζάνη
ΑΣ Γιαννιτσά  -  Ποσειδών Μηχανιώνας
Ηρακλής Αμπελοκήπων  -  ΟΦ Αγίου Ματθαίου
11η αγωνιστική    
Εδεσσαϊκός  -  Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός  -  ΑΕ Λευκίμμης
Κοζάνη  -  Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας  -  ΑΕΠ Κοζάνης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  -  Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
Ηρακλής Αμπελοκήπων  -  ΑΣ Γιαννιτσά

H iRepair έφτασε στην Βέροια!

Ψητοπωλείο