tsakiridis

pieria animation

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

Έγινε η κλήρωση των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων - Τα ζευγάρια της πρεμιέρας - Όλο το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Ημαθίας η κλήρωση των πρωταθλημάτων στην Α’ και Β’ κατηγορία.

Ο πρόεδρος της ΕΠΣ Στέργιος Μουρτζίλας τόνισε ότι η ΕΠΟ θα πάρει την Πέμπτη την απόφαση για το πότε θα ξεκινήσουν τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα. «Εμείς είτε έτσι είτε αλλιώς θα ξεκινήσουμε» τόνισε ο κ.Μουρτζίλας σημειώνοντας ότι η Ένωση ξεκινά με αγώνες κυπέλλου και το επόμενο Σαββατοκύριακο θα ακολουθήσουν αγώνες πρωταθλήματος.

Eps7 190728

Τις ανησυχίες του για το που οδηγείται το ποδόσφαιρο εξέφρασε ο πρόεδρος των Τρικάλων Τάκης Παπαδόπουλος.

Από τις φετινές διοργανώσεις θα λείψουν παραδοσιακές δυνάμεις των τελευταίων ετών όπως η Αγκάθια και το Ροδοχώρι αλλά και ο περσινός πρωταθλητής Τριπόταμος.

Eps 192029

Στην Α’ κατηγορία συμμετέχουν 10 ομάδες ενώ στην Β’ έμειναν 13 ομάδες που θα αγωνιστούν φέτος σε έναν όμιλο

Με βάση το αποτέλεσμα της κλήρωσης, το πρόγραμμα της πρεμιέρας περιλαμβάνει:

Eps192038

Α’ Κατηγορία

Μελίκη – Τρίκαλα
Νάουσα – Κοπανός
Άγιος Γεώργιος – Μακροχώρι
Αγία Μαρίνα – Βέροια
Αλεξάνδρεια - Λευκάδια

Β’ Κατηγορία

Επισκοπή – Καψόχωρα
Άχθος Αρούρης – Αγία Βαρβάρα
Αχιλλέας Νάουσας - Ζερβοχώρι
Πατρίδα - ΑΕΠ Βέροιας
Ραχιά – Ολυμπιακός Νάουσας
Λυκογιάννη – Καβάσιλα
Ρεπό Βεργίνα

Τέλος έγινε γνωστό ότι φέτος θα εφαρμοστεί πιλοτικά το ηλεκτρονικό φύλλο αγώνα.Τις επόμενες ημέρες οι εταιρεία που προμήθευσε το λογισμικό θα πραγματοποιήσει την εκπαίδευση. 

Eps7 190747

Όλες οι αγωνιστικές της Α και Β κατηγορίας
https://www.eps-imathias.gr/article.asp?code=2309

Πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις της Α και Β ερασιτεχνικής της αγωνιστικής περιόδου 2022-23. Ακολουθεί το πλήρες πρόγραμμα του 1ου γύρου:


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: -

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ: -

2η αγωνιστική

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ: -

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ: -

3η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ: -

ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: -

4η αγωνιστική

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: -

5η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ: -

ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ: -

ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

6η αγωνιστική

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ: -

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ: -

ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

7η αγωνιστική

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ: -

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: -

8η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: -

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ: -

9η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΥ: -

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ: -

ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ: -

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

2η αγωνιστική

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: -

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

3η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

4η αγωνιστική

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

5η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

6η αγωνιστική

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

7η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: -

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ: -

8η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

9η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ: -

10η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: -

11η αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

12η αγωνιστική

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ: -

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ: -

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

13η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92039-voucher-1-3

kyriazis

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69