Ορίστηκε ο αγώνας κυπέλλου Ροδοχωρίου - Μακροχωρίου
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2016-2017/athlitika/football.jpg)
Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Ημαθίας ανακοινώθηκε ο ορισμός του εξ αναβολής αγώνα της Α΄ Φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ανάμεσα στις ομάδες ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ και ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, ως εξής: Τετάρτη 11Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα έναρξης 5 μ.μ. Γήπεδο Ροδοχωρίου: ΓΑΣ Ροδοχωρίου-Ένωση Αποστόλου Παύλου