tsakiridis

Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD

proteas

super course

Με ΜΕΝΤ στην Θεσσαλονίκη στην πρεμιέρα η Μελίκη

Με την ΜΕΝΤ στην Θεσσαλονίκη θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα η Μελίκη. Η Ημαθιώτικη ομάδα θα παίξει στον 3ο όμιλο της Γ' εθνικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική - 18/10/20

ΜΕΝΤ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 
2η Αγωνιστική - 25/10/20

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΜΕΝΤ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
 
3η Αγωνιστική - 01/11/20

ΜΕΝΤ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
 
4η Αγωνιστική - 08/11/20

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΜΕΝΤ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
 
5η Αγωνιστική - 15/11/20

ΜΕΝΤ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
 
6η Αγωνιστική - 22/11/20

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΜΕΝΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 
7η Αγωνιστική - 29/11/20

ΜΕΝΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 
8η Αγωνιστική - 06/12/20

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΜΕΝΤ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
 
9η Αγωνιστική - 13/12/20

ΜΕΝΤ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 
10η Αγωνιστική - 20/12/20

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΕΝΤ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 
11η Αγωνιστική - 10/01/21

ΜΕΝΤ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
 
12η Αγωνιστική - 17/01/21

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΜΕΝΤ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
 
13η Αγωνιστική - 24/01/21

ΜΕΝΤ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
 
14η Αγωνιστική - 31/01/21

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΕΝΤ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
 
15η Αγωνιστική - 07/02/21

ΜΕΝΤ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 
16η Αγωνιστική - 21/02/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΕΝΤ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
 
17η Αγωνιστική - 28/02/21

ΜΕΝΤ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
 
18η Αγωνιστική - 07/03/21

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΕΝΤ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 
19η Αγωνιστική - 21/03/21

ΜΕΝΤ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 
20η Αγωνιστική - 04/04/21

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΜΕΝΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
 
21η Αγωνιστική - 11/04/21

ΜΕΝΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 
22η Αγωνιστική - 25/04/21

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΕΝΤ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

dyslexia centers

kyriazis

sidiropoulos

valavanidis1

studio 69