Ομιλία με θέμα "Γυναίκες και Γήρανση" στο ΚΑΠΗ Καλλιθέας
- Γράφτηκε από τον/την Μαρία Τριγώνη
![](/images/2021-2022/diafora/ilikiomen.jpg)
Στα πλαίσια δράσεων για την προάσπιση υγείας το ΚΑΠΗ Δήμου Βεροίας του Ν.Π.ΚΑΠΑ Δήμου Βεροίας σε συνεργασία με την 8 η ΤΟΜΥ ΒΕΡΟΙΑΣ διοργανώνει την Παρασκευή 5 Μαΐου 2023, στις 10.00 πμ, στο ΚΑΠΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ενημερωτική ομιλία με θέμα < ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΗΡΑΝΣΗ >, με κεντρικούς ομιλητές την Τζιάτζιου Αννα και την Μεταλλίδου Χρυσάνθη, νοσηλεύτριες της 8ης ΤΟΜΥ ΒΕΡΟΙΑΣ.