Νέος γυναικολόγος στο Νοσοκομείο Βέροιας
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2022_2023/diafores/pliogkas_giatroi2.jpg)
Έναν ακόμη γιατρό πρόσθεσε στο δυναμικό του το Νοσοκομείο της Βέροιας. Πρόκειται για τον Γιώργο Μπέτσα, ειδικότητας Γυναικολογίας – Μαιευτικής, ο οποίος θα ενισχύσει την αντίστοιχη κλινική.
Επίσης, από την διοικητή της Μονάδας Ηλία Πλιόγκα έγινε γνωστό ότι εγκαταστάθηκε στο ανακαινισμένο Ακτινολογικό Τμήμα, το δεύτερο σύγχρονο ακτινολογικό συγκρότημα.