tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

pistofidis ban1

Η ΕΜΕ θα βραβεύσει τους μαθητές που διακρίθηκαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς - Ποιοι θα βραβευτούν

Το Παράρτημα Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας θα βραβεύσει τους μαθητές που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς: «Θαλής», «Ευκλείδης», «Υπατία», «Καραθεοδωρή», «Παιχνίδι και Μαθηματικά» και στο διαγωνισμό Β’ φάσης δημοτικών «Στέλιος Μιόγλου» για το σχολικό έτος 2023-2024.

Η τελετή βράβευσης θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 στις 7:00 μ.μ. στο Γήπεδο Μπάσκετ Εληάς σε συνδιοργάνωση με το Δήμο Βέροιας.

Οι μαθητές που θα βραβευτούν:

84ος ΘΑΛΗΣ 2023

ΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΑΓΚΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΒΕΛΒΕΤ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΓΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΠΑΜΠΑΝΕΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΣΑΜΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥΛΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΖΙΩΝΑ ΕΛΕΝΗ 1ο ΛΑΠΠΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΟΥΦΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΖΟΥΚΗ ΔΑΝΑΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΡΟΞΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΠΑΡΘΕΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΑΚΙΤΣΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΡΑΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

84ος ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2024

ΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΑΚΙΤΣΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΥΠΑΤΙΑ 2023

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
1. ΒΑΤΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
4. ΓΙΑΒΑΛΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
5. ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
6. ΔΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
7. ΖΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
8. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΙΝΟΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
9. ΚΑΛΔΗΡΙΜΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
10. ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
11. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
12. ΚΑΣΑΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
13. ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
14. ΚΕΡΜΙΝΙΩΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
15. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ
16. ΛΙΟΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
17. ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ
18. ΜΑΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
19. ΜΗΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
20. ΜΠΑΣΙΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
21. ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
22. ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗ ΣΤΡΑΤΗΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
23. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
24. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
26. ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
27. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
28. ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
29. ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
30. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
31. ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ
32. ΤΖΩΡΤΖΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
33. ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
34. ΤΣΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ 2024

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΓΙΑΒΑΛΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΖΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΚΑΛΔΗΡΙΜΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΑΣΑΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΜΗΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΤΖΩΡΤΖΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΙΚΡΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2024
Ε΄ ΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΖΑΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΠΡΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΝΤΑΜΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 1ο Δ.Σ. Μελίκης
ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο Δ.Σ. Μελίκης
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΑΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΕΛΗΦΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΛΕΖΙΝ ΧΙ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΗΤΡΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΤΣΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΣΑΝΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΜΝΙΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΡΟΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΑΜΒΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΣΙΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΕΔΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΝΤΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΡΣΕΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΛΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΒΕΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΧΑΤΖΗΓΑΒΡΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΧΑΤΖΗΜΗΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο Δ.Σ. Νάουσας
ΚΟΚΟΦΕΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΝΙΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗ ΆΝΝΑ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΤΑΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΝΙΖΙΣΚΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 5ο Δ.Σ. Νάουσας
ΝΙΣΤΟΡ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ο Δ.Σ. Νάουσας
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6ο Δ.Σ. Νάουσας
ΖΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο Δ.Σ. Νάουσας
ΟΡΔΟΥΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6ο Δ.Σ. Νάουσας
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10o Δ.Σ. Νάουσας
ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΜΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΚΥΤΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο Δ.Σ. Μακροχωρίου
ΔΑΓΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΜΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. Αγίας Μαρίνας Τριλόφου
ΚΟΥΚΟΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Δ.Σ. Άνω & Παλαιού Ζερβοχωρίου
ΓΚΑΛΟ ΡΑΦΑΗΛΙΑ Δ.Σ. Διαβατού Μέσης
ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ.Σ. Διαβατού Μέσης
ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΙΩΑΝΝΑ Δ.Σ. Διαβατού Μέσης
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΚΟΤΣΙΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. Καβασίλων Π.Σκυλιτσίου
ΜΑΛΕΛΙ ΜΑΤΕΟ Δ.Σ. Καβασίλων Π.Σκυλιτσίου
ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ Δ.Σ. Καβασίλων Π.Σκυλιτσίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δ.Σ. Λουτρού
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ.Σ. Μαρίνας Πολλών Νερών Γιαννακοχωρίου
ΤΣΑΠΑΚΙΔΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ Δ.Σ. Μαρίνας Πολλών Νερών Γιαννακοχωρίου
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Δ.Σ. Πατρίδας
ΔΕΛΛΑ ΛΥΔΙΑ Δ.Σ. Ριζωμάτων Δασκίου Σφηκιάς
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ. Τριποτάμου Ράχης
ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Δ.Σ. Τριποτάμου Ράχης

ΣΤ΄ ΤΑΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΒΑΦΕΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΕΛΛΙΟΥ ΝΙΚΑΙΤΗ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΟΜΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΖΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΜΕΛΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΓΚΟΛΛΙ ΚΛΕΙΩ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑ ΆΝΝΑ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΑΝΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΣΜΗΝΗ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΣΙΑΡΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 4ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΓΕΩΡΓΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΕΔΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΣΧΙΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 6ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΚΙΡΔΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΑΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΒΟΥΡΔΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΕΖΑΝΙΣΒΙΛΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΓΡΑΜΜΟΥΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΠΑΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ 3ο Δ.Σ. Νάουσας
ΔΑΓΓΑ ΣΟΦΙΑ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΤΟΡΜΠΑΝΤΩΝΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ο Δ.Σ. Νάουσας
ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 10o Δ.Σ. Νάουσας
ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΟ 10o Δ.Σ. Νάουσας
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ 3ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΜΑΛΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 1ο Δ.Σ. Μακροχωρίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο Δ.Σ. Μακροχωρίου
ΓΚΑΤΖΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3ο Δ.Σ. Μακροχωρίου
ΠΙΤΣΑΒΑ ΤΑΝΙΑ 1ο Δ.Σ. Μελίκης
ΤΗΛΚΕΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΠΑΠΑΔΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ. Αγίου Γεωργίου
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ. Αγίου Γεωργίου
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΆΝΝΑ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΛΟΥΤΖΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Δ.Σ. Αγκαθιάς Κυψέλης
ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δ.Σ. Άνω & Παλαιού Ζερβοχωρίου
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Δ.Σ. Άνω & Παλαιού Ζερβοχωρίου
ΜΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Δ.Σ. Άνω & Παλαιού Ζερβοχωρίου
ΣΤΡΙΜΠΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Δ.Σ. Διαβατού Μέσης
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΜΠΡΕΓΚΑΙ ΦΑΜΠΙΟΛΑ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΤΕΚΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας
ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Δ.Σ. Καμποχωρίου Βρυσακίου
ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ. Καμποχωρίου Βρυσακίου
ΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ. Λευκαδίων
ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ.Σ. Λουτρού
ΝΑΣΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Δ.Σ. Πατρίδας
ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. Ριζωμάτων Δασκίου Σφηκιάς
ΝΤΙΣΑ ΕΡΝΙΣ Δ.Σ. Τριποτάμου Ράχης

Διαγωνισμός Β’ Φάσης Δημοτικών «Στέλιος Μιογλου»

Ε’ ΤΑΞΗ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΝΤΑΜΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΑΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΛΕΖΙΝ ΧΙ 2ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΠΑΜΝΙΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο Δ.Σ. Βέροιας
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΛΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 10ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 12ο Δ.Σ. Βέροιας
ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο Δ.Σ. Νάουσας
ΝΙΟΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο Δ.Σ. Νάουσας
ΝΙΖΙΣΚΙΩΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 5ο Δ.Σ. Νάουσας
ΖΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο Δ.Σ. Νάουσας
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΚΥΤΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Δ.Σ. Αγγελοχωρίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Δ.Σ. Λουτρού
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Δ.Σ. Επισκοπής Νάουσας

ΣΤ’ ΤΑΞΗ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥΜΕΛΑ 1ο Δ.Σ. Βέροιας
ΚΑΚΙΡΔΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 8ο Δ.Σ. Βέροιας
ΔΑΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ο Δ.Σ. Βέροιας
ΜΑΛΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο Δ.Σ. Αλεξάνδρειας
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Δ.Σ. Αγίου Γεωργίου
ΚΑΡΑΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Δ.Σ. Καμποχωρίου Βρυσακίου
ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ. Καμποχωρίου Βρυσακίου

methodos orizontio

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

meta morfo22

protonio ban egraf

savantidou ban

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69