tsakiridis ban july21

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

 fancy jewelry store

access ban20

super course

ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας: Βραβεία - Αριστεία, Μαθητές που λαμβάνουν Απολυτήριο, πτυχίο, προάγονται

Το ΕΠΑΛ και το Ε.Κ. Αλεξάνδρειας ανακοίνωσε τα ονόματα των μαθητών της Α΄ τάξης που προάγονται στη Β΄ και της Β΄ τάξης που προάγονται στη Γ΄ τάξη. Ραντεβού το Σεπτέμβριο.

Μαθητές της Α΄ τάξης που προάγονται στη Β΄ τάξη

1 ΑΖΝΑΟΥΡΩΒ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΕΒΛΑΝΤΙ
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΑΡΓΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
5 ΑΡΙΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
6 ΑΣΒΕΣΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
7 ΑΤΑΝΑΣΩΦ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪ
8 ΒΑΛΚΑΝΗ ΑΝΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
9 ΓΑΛΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑ ΣΤΕΛΛΙΟΣ
10 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11 ΓΚΑΒΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
12 ΔΑΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
13 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15 ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
16 ΔΡΟΜΠΟΥΛΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΟΛΑ ΘΩΜΑΣ
18 ΖΩΪΤΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΜΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΪΟΣ
21 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
23 ΚΑΡΑΝΤΟΥΛΑΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24 ΚΟΥΤΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
25 ΚΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ
26 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΜΑΡΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29 ΜΑΡΤΖΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
30 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31 ΜΠΑΛΑ ΜΕΡΣΙΤ ΡΑΜΑΖΑΝ
32 ΜΠΕΚΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ
33 ΜΠΛΙΑΜΠΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
34 ΜΠΟΝΟΛΛΑΡΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΤΜΙΡ
35 ΜΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
36 ΜΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
37 ΜΥΡΙΟΦΥΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
38 ΝΑΡΙΝ ΜΕΜΕΤ ΙΜΠΡΑΗΜ
39 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
40 ΝΤΑΤΣΙ ΜΙΝΕ ΤΖΕΖΑΧΙΡ
41 ΞΥΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
42 ΠΑΝΑΠΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
43 ΠΑΝΕΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
44 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
46 ΠΑΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ
47 ΠΙΠΙΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
48 ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
49 ΠΛΑΚΑ ΕΜΙΛΙΑΝΟ ΡΟΥΖΝΤΙ
50 ΣΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
51 ΣΕΛΑΜΙ ΚΡΙΣΤΙ ΑΛΜΠΑΝ
52 ΣΙΜΑ ΒΑΝΙΝ ΜΠΟΥΓΙΑΡ
53 ΣΙΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
54 ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ
55 ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
56 ΣΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
57 ΣΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
58 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
59 ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
60 ΤΖΙΚΑ ΕΝΤΡΕΚΕΛ ΑΝΤΡΕΑ
61 ΤΡΑΪΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
62 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΘΩΜΑΣ
63 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
64 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
65 ΤΣΑΛΑΜΠΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ
66 ΤΣΙΛΛΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟ ΑΝΕΣΤΗ
67 ΤΣΟΥΛΧΑΙ ΓΑΜΠΡΙΕΛ ΦΑΙΚ
68 ΦΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΑΦΑΗΛ ΟΡΕΣΤΗΣ
69 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
70 ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΑΜ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
71 ΧΑΤΖΙΛΛΑΡΙ ΛΕΝΤΙΑΝ ΓΕΤΝΟΡ
72 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
73 ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Μαθητές της Β΄ τάξης που προάγονται στη Γ΄ τάξη

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΘΩΜΑΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΑΡΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
7 ΑΡΧΟΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8 ΑΤΑΝΑΣΩΦ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
10 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΒΟΥΛΤΣΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΓΚΡΙΒΑ ΛΕΝΤΙΑΝ ΦΡΕΝΤΙ
14 ΔΕΛΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
16 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20 ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
21 ΚΑΛΟΓΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22 ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24 ΚΑΤΣΙ ΛΕΟΝΟΡΑ ΦΑΝΟΛ
25 ΚΙΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
26 ΚΟΛΓΙΟΚΑ ΦΕΡΝΤΙΑΝ ΑΓΚΙΜ
27 ΚΟΤΣΙΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
28 ΚΟΥΚΛΙΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29 ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
30 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
31 ΛΑΧΑΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
32 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
33 ΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
34 ΜΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
35 ΜΑΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΡΙΖΟΣ
36 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΗΣ
37 ΜΕΡΔΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
38 ΜΕΡΕΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
39 ΜΙΧΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
40 ΜΟΥΤΣΑ ΛΕΝΤΙΟ ΑΛΦΡΕΤ
41 ΜΠΑΛΤΖΗ ΘΕΟΚΛΕΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
42 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
43 ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
44 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45 ΜΠΙΛΤΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
46 ΜΠΛΙΑΜΠΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
47 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
48 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
49 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
50 ΝΤΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΣΤΩΡ
51 ΠΑΓΓΟΥΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
52 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
53 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
54 ΠΕΡΜΑΝΤΟΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
55 ΠΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
56 ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΗΛΙΑΣ
57 ΠΙΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
58 ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
59 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
60 ΣΑΜΠΡΗΟΓΛΟΥ ΑΝΙΦΕ ΚΑΤΗΡ
61 ΣΜΑΡΑΓΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
62 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
63 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
64 ΣΦΕΛΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
65 ΤΑΣΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΠΕΤΡΙΤ
66 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
67 ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
68 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ
69 ΧΑΚΑΛΜΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
70 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΒΡΑΑΜ
71 ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
72 ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΝΤΕΜΙΡΤΖΗ ΤΣΙΛΕ ΧΑΣΑΝ

Βραβεία – Αριστεία

Τάξη Γ'

1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ
2 ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ
3 ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ

Μαθητές που λαμβάνουν Απολυτήριο
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΩΜΑΣ
2 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
3 ΒΑΒΑΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7 ΓΙΩΤΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10 ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
12 ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΚΑΛΑΪΤΣΙΕΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΓΚΕΪ
14 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 ΚΑΜΑΔΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΚΑΣΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
19 ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΚΙΡΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
21 ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22 ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΚΡΥΣΤΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26 ΜΑΡΤΖΕΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27 ΜΙΧΑΔΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
28 ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30 ΜΠΑΛΑ ΜΑΡΙΟΓΚΛΕΝΤ - ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΕΖΙΜ
31 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32 ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
33 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
34 ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
35 ΝΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
36 ΝΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
37 ΝΤΑΓΚΑ ΜΟΡΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
38 ΝΤΟΥΦΑ ΘΩΜΑΗ ΠΑΡΑΣΧΟΣ
39 ΠΑΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤ
40 ΠΑΝΑΠΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
41 ΠΑΝΑΠΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
42 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
43 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44 ΠΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
45 ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
46 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ
47 ΣΑΝΤΙΚΟΥ ΕΡΑΛΝΤ ΣΕΡΒΕΤ
48 ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
49 ΣΟΥΚΟΛΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΚΙΡΙ
50 ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
51 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
52 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
53 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
54 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
55 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
56 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
57 ΤΣΙΑΤΣΜΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
58 ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
59 ΤΣΙΟΥΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
60 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΗΛ
61 ΧΟΥΣΕΪΝΟΓΛΟΥ ΑΝΗΛ ΧΟΥΣΕΪΝ

Μαθητές που λαμβάνουν Πτυχίο

1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΩΜΑΣ
2 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ
4 ΒΑΒΑΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΓΚΟΝΤΟΛΓΙΑ ΑΡΝΤΙΤ ΣΑΝΤΙΚ
7 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
11 ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΚΑΛΑΪΤΣΙΕΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΓΚΕΪ
14 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 ΚΑΜΑΔΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
17 ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΒΑΪΟΣ ΗΛΙΑΣ
18 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΚΑΣΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20 ΚΙΡΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
21 ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΛΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24 ΜΑΡΤΖΕΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΜΙΧΑΔΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
26 ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28 ΜΠΑΛΑ ΜΑΡΙΟΓΚΛΕΝΤ - ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΕΖΙΜ
29 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
30 ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
31 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32 ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
33 ΝΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
34 ΝΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
35 ΝΤΑΓΚΑ ΜΟΡΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36 ΝΤΟΥΦΑ ΘΩΜΑΗ ΠΑΡΑΣΧΟΣ
37 ΠΑΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤ
38 ΠΑΝΑΠΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
39 ΠΑΝΑΠΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
40 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
41 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
42 ΠΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
43 ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
44 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ
45 ΣΑΝΤΙΚΟΥ ΕΡΑΛΝΤ ΣΕΡΒΕΤ
46 ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
47 ΣΟΥΚΟΛΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΚΙΡΙ
48 ΣΤΡΙΜΠΑ ΒΑΪΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
50 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
51 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ
52 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
53 ΤΣΙΑΤΣΜΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
54 ΤΣΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
55 ΤΣΙΟΥΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
56 ΧΑΪΝΤΑΡΙ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ ΤΟΜΟΡΡ
57 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΑΗΛ

H iRepair σας περιμένει στην Βέροια!

Σύγχρονο κέντρο παιδιατρικής φυσικοθεραπείας «EVA TSILI»!

100% Ελληνικά χειροποίητα κοσμήματα!

ΜΙΜΗΣ ΚΟΓΙΑΣ

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69