Στην ενότητα Ειρηνούπολης περιόδευσε ο Θεόφιλος Τεληγιαννίδης
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2023-2024/politika/375205870_642313234657803_6294286417358331406_n.jpg)
Συνεχίζει τις συναντήσεις με ανθρώπους της Ημαθίας ο Θεόφιλος Τεληγιαννίδης, υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος με τον Απόστολο Τζιτζικώστα και πρόεδρος της ΑΝΗΜΑ Α.Ε. Το απόγευμα της Τρίτης ο Θεόφιλος βρέθηκε σε Αγγελοχώρι και Ζερβοχώρι, συνομιλώντας με κατοίκους των χωριών για θέματα που τους απασχολούν.
Ο Θεόφιλος δεσμεύθηκε ότι από όποιο πόστο και θέση θα συνεχίσει να είναι κοντά στους ανθρώπους της Ημαθίας για θέματα που τους απασχολούν, όπως κάνει πάντα με συνέπεια τα τελευταία χρόνια.