Εκλογές στον Εκπολιτιστικό Μορφωτικό Σύλλογο Φυτειάς
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2022_2023/politistika/fyteia_4h_giorti_par_proion.jpg)
Tο Διοικητικό Συμβούλιο του Πολιτιστικού Συλλόγου Φυτειάς με απόφασή του και σύμφωνα με το ισχύον Καταστατικό, συγκαλεί τα μέλη του σε έκτακτη Γενική Συνέλευση του Εκπολιτιστικού Μορφωτικού Συλλόγου Φυτειάς, την Κυριακή 2 Ιουλίου 2023 ώρα 11:00 πμ στο κοινοτικό κατάστημα Φυτειάς, με τα εξής τιθέμενα θέματα στην ημερήσια διάταξη:
• Οικονομική τακτοποίηση των μελών του συλλόγου για το έτος 2023
• Διοικητικός και οικονομικός απολογισμός
• Εκλογές για ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου.