Το άναμμα του αποκριάτικου φανού στην Αγία Τριάδα
- Γράφτηκε από τον/την Αντώνης Χατζηκυριακίδης
![](/images/2022_2023/politistika/324417048_3087387011557226_3238008326059367764_n.jpg)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αγίας Τριάδας Ημαθίας θα πραγματοποιήσει το άναμμα του αποκριάτικου φανού το Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023 στις 7 το απόγευμα στα πλαίσια των αποκριάτικων εκδηλώσεων.
"Ελάτε να διασκεδάσουμε παρέα, να χορέψουμε ντυμένοι καρναβαλιστές στον αύλειο χώρο του Δημοτικού Σχολείου με πλήρη ΔΗΜΟΤΙΚΗ και ΠΟΝΤΙΑΚΗ ορχήστρα" αναφέρει η ανακοίνωση του συλλόγου.