novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

ena

Πολύ καλή εμφάνιση της ΓΕ Νάουσας στα Γιάννενα

Πολύ καλή παρουσία είχαν οι μικροί αθλητές-τριες της Γυμναστικής Ένωσης Νάουσας την Κυριακή 24/3 στα Γιάννενα στην «13η Δωδωναία Συνάντηση Στίβου». Περίπου 1500 αθλητές από 35 συλλόγους από την Ήπειρο, την Μακεδονία , την Θεσσαλία , δώσανε το παρόν στην καθιερωμένη αθλητική συνάντηση που διοργάνωσε η ΕΚΑ Δωδώνη στο στάδιο των Ζωσιμάδων .

Η Γυμναστική Ένωση Νάουσας συμμετείχε με 58 αθλητές και οι διακρίσεις που είχαν οι αθλητές-τριες της «Γ.Ε.Ν.» δείχνει την καλή πορεία του στίβου της πόλης μας δίνοντας πολλές ελπίδες για διακρίσεις στο μέλλον. Τα αποτελέσματα που έφεραν οι αθλητές-τριες της Γ.Ε.Ν ήταν:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΊΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

40Μ.: Τζουβάρας Νικόλας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ κ12 ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2008-09)

ΜΗΚΟΣ: Τζουβάρα Βασιλική 7η (3.72), Φωτιάδου Φρειδερίκη 38η (2.65)

50Μ.: Μποζίνη Άννα 64η (9΄΄05)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ κ12 ΑΓΟΡΙΑ(2008-09)

ΜΗΚΟΣ: Σαντίκογλου Κωνσταντίνος 1ος (4.44), Κουκοφίκης Ευάγγελος 7ος(3.92), Δάϊος Εμμανουήλ 17ος(3.36), Τζαλίλης Θωμάς 32ος (2.46)

ΡΙΨΗ VORTEX: Μάντσιος Ιάκωβος 12ος (25.30), Ευθυμιάδης Γιάννης 14ος (22.80), Παπαδόπουλος Νίκος 35ος (8.00),

600Μ.: Μαμούρης Αθανάσιος 20ος (2΄16’’30)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ κ14 ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2006-07)

60μ.εμπ.: Φραγκότση Ευθυμία 2η (10΄΄50), Γκέσιου Δήμητρα 4η(10΄΄77), Μπόσι Μαρία 5η(10΄΄79), Βασιλείου Μαριάννα 15η (13΄΄05), Φειδάντση Σόφια 17η(14΄΄38), Παπαδοπούλου Ελευθερία 18η (14’’46)

ΥΨΟΣ: Ρουβέτη Αθηνά 2η (1.45)

150Μ. : Λίτου Περσεφόνη 10η(21΄΄80), Μήτρου Ελεάννα50η(24’’33)

1000Μ.: Λούκα Μπριγκίτα 10η ( 3΄50΄΄23),Οσλανίτου Νικολέτα 11η (3΄51΄΄17), Φαρμάκη Δήμητρα 15η (3’59’’20), Λαζαρίδου Αγάπη 18η (4’10’’0)

ΜΗΚΟΣ: Κασαπίδου Ελένη 18η(4.06), Βλαχοδήμου Καλλιόπη 37η(3.30), Μάλλιου Φάνη 42η(3.22), Μίγγα Φανή 53η(2.93), Θανασούλη Παρασκευή 55η(2.74)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ κ14 ΑΓΟΡΙΑ (2006-07)

ΜΗΚΟΣ : Γατάλος Νικόλαος 1ος(5.20), Φωτιάδης Χρήστος 12ος (3.99), Κυριακίδης Παναγιώτης 21ος (3.24)

60μ.εμπ.: Σαράντης Γεώργιος 1ος(10’’08), Τσιτερίδης Περικλής 8ος(14΄΄02)

1000Μ.: Παπάς Αλέξανδρος 12ος(3’51’’17), Στόϊος Πέτρος 14ος(3΄57’’50)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2004-05)

80Μ.: Τσίλη Μαρία 11η(11΄΄81), Μάντσου Φανή 27η (13΄΄50)

150Μ.: Νέγρου Κυριακή 6η(21΄΄22), Γεωργακόπουλου Έλενα 17η(23΄΄19), Φειδάντση Ελένη 20η(24΄΄68) Σίσκου Γεωργία 24η(26΄΄82),

600Μ.: Κουτσουπιά Μαρία 11η (2΄01΄΄33)

300Μ.: Ταρπάνη Ελεάννα 2η(48΄΄08)

ΥΨΟΣ: Πίπιλα Έλλη 1η(1.60)

ΜΗΚΟΣ.: Κουιτίλα Πάουλα 9η(4.51), Τσίλη Μαρία 10η(4.45)

ΣΦΑΙΡΑ.: Σακαλή Θεολογία 3η(9.77),Βασιλειάδου Αθηνά 7η(7.98)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ κ16 ΑΓΟΡΙΑ(2004-05)

ΜΗΚΟΣ Κασαπίδης Αθανάσιος 3ος(5.86), Μπακαλιός Κων/νος 6ος(5.68),Καρατσιώλης Βασίλειος 11ος(3.43)

ΣΦΑΙΡΑ. Νικόλλι Χρήστος 1ος(14.58), Γκατζάς Δημήτριος 4ος(10.17)

ΥΨΟΣ Κοσμαρίκος Ιωάννης 2ος(1.60)

600Μ. Κοσμαρίκος Ιωάννης 4ος(1΄39’’87)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ:

ΜΗΚΟΣ: Στεφανής Γεώργιος 3ος(6.54) Ιωαννίδης Γεώργιος 7ος(5.62)

100μ Στεφανής Γεώργιος 9ος(11΄΄93), Πουτακίδης Οδυσσέας 14ος(12’’40).

Gen ripseis

Στους αγωνες ρίψεων

Θετικό μπορεί να χαρακτηριστεί το ξεκίνημα των αθλητών ρίψεων της Γ.Ε.Νάουσας στο 5ο Κύπελλο Ρίψεων που έγινε στην Θεσσαλονίκη το Σάββατο 23/3. Στους αγώνες πήραν μέρος οι καλύτεροι αθλητές των ρίψεων από όλη την Ελλάδα και τα αποτελέσματα που έφεραν οι 7 αθλητές της Γ.Ε.Ν. ήταν :

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
4η Δραγουμάνου Βασιλική (11.14)
5η Στεφανή Ιωάννα (10.73)

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
8η Στεφανή Ιωάννα (31.44)

ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
7η Μπλιάτκα Φανή (1068)

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ:
4ος Λογδανίδης Κων/νος (57.70)
6ος Στεφανής Γιώργος (54.70)

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ:
8ος Στεφανής Γιώργος (12.28)
11ος Λογδανίδης Κων/νος (11.87)

ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ:
10ος Κασαπίδης Αθανάσιος (26.60)

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ:
12ος Νικόλλι Χρήστος (11.42)

dyslexia centers

my choice

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69