novart veria

proteas ban3

tsakiridis tires

parrots

Οι αθλητικές επιδόσεις του Συλλόγου Δρομέων Βέροιας στον 3ο Δρόμο 21 Μαθητών

Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 15 Απριλίου ο 3ος αγώνας δρόμου 21 Μαθητών. Ο σύλλογος δρομέων Βέροιας συμμετείχε με 38 δρομείς θέλοντας να τιμήσει την διοργάνωση και την μνήμη των 21 Μαθητών που τόσο άδικα χάθηκαν πριν από 15 χρόνια στα Τέμπη. Το σύνολο των συμμετεχόντων δρομεων στον αγώνα των 7700μ ηταν 300 δρομεις.

Ο Σύλλογος δρομέων επίσης ήταν τεχνικός υποστηρικτής της διοργάνωσης αυτής διαθέτοντας έναν μεγάλο αριθμό μελών ως εθελοντες και τεχνικους υπεύθηνους.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ 3ο ΑΓΩΝΑ 21 ΜΑΘΗΤΩΝ

9ος ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 30’13’’

29ος ΡΟΔΟΣΙΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 34’28’’

32ος ΤΖΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Makridis Team 34’38’’

38ος ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 35’05’’

39η & 3η Γυν. ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Makridis Team 35’22’’

40ος ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Makridis Team 35’22’’

56ος ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Sportstraining-Karagiannis 37’22’’

57ος ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sportstraining-Karagiannis 37’22’’

58ος ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sportstraining-Karagiannis 37’22’’

59ος ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Sportstraining-Karagiannis 37’22’’

60ος ΒΡΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Sportstraining-Karagiannis 37’22’’

61ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37’22’’

62ος ΓΚΙΟΡΤΖΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Sportstraining-Karagiannis 37’22’’

63ος ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Sportstraining-Karagiannis 37’22’’

64ος ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sportstraining-Karagiannis 37’22’’

65ος ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37’22’’

71ος ΜΑΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 38’30’’

81ος ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 39’41’’

89ος ΜΟΥΣΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 40’07’’

92ος ΧΑΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40’18’’

95ος ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Makridis Team 40’20’’

97ος ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Makridis Team 40’20’’

98η ΝΑΚΗ ΑΝΝΑ Makridis Team 40’20’’

101ος ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 40’29’’

114ος ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 41’26’’

115ος ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 41’26

116ος ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 41’26

134ος ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42’39’’

155ος ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 44’22’’

156ος ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 44’31’’

200ος ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 49’50’’

202ος ΜΠΟΓΔΑΜΕΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 49’52’’

224η ΠΑΠΑ ΤΑΤΙΑΝΗ 51’54’’

237ος ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 52’49’’

238η ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ 52’45’’

244ος ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 54’21’’

245η ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Sportstraining-Karagiannis 54’21’’

266ος ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 58’12’’

Τα ονόματα των εθελοντών:

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Γιατρός αγωνα)

ΤΣΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (εφορος Ταξης)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (τεχνικος υπευθυνος αγωνα και απονομων)

ΤΣΙΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (υπευθυνη Γραμματειας )

ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (υπευθυνη Γραμματειας & απονομων )

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (εφορος Ταξης)

ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (εφορος Ταξης)

dyslexia centers

studio 5

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69