novart

tsakiridis

meimaridis

proteas

Εξαιρετικές επιδόσεις της Κ.Α.Ν. στους χειμερινούς αγώνες της Περιφέρειας

Το δυνατότερο τεστ της χειμερινής περιόδου, 38 ατομικά ρεκόρ, 7 πρώτες, 1 δεύτερη, 6 τρίτες θέσεις, 33 οχτάδες, 5 νέα ρεκόρ ομάδας αλλά και το καρναβαλιάτικο κλίμα που δημιούργησαν ήταν ο απολογισμός των 22 αθλητών της Κολυμβητικής Ακαδημίας «Νάουσα», που συμμετείχαν στους Χειμερινούς Αγώνες Προαγωνιστικών κατηγοριών 2020, στη Θεσσαλονίκη. Να σημειωθεί ότι στον πίνακα των μεταλλείων η Κ.Α.Ν. βρέθηκε στη 4η θέση ανάμεσα σε 34 ομάδες της Π.Ε.Κ.Κ.Δ.Μ. και στην 1η θέση στον νομό Ημαθίας.

Στους αγώνες, που διεξάγονται κάθε χρόνο υπό την αιγίδα της Π.Ε.Κ.Κ.Δ.Μ. και αποτελούν την τελευταία και μεγαλύτερη διοργάνωση του χειμώνα, συμμετείχαν όλοι οι σύλλογοι που ανήκουν σε αυτή, με τους αθλητές να ξεπερνούν τους 1400 σε αριθμό.

Τα αποτελέσματα που επέδειξαν όλοι οι κολυμβητές/-τριες της Κ.Α. «Νάουσα» ήταν άκρως ενθαρρυντικά και ελπιδοφόρα και θα αποτελέσουν κίνητρο για να δουλέψουν  πιο μεθοδευμένα και με περισσότερη όρεξη κατά το θερινό προπονητικό κύκλο.

Οι προπονητές του τμήματος, Λαζαρίδης Βασίλειος και Αλεξόπουλος Γιώργος δηλώνουν ευχαριστημένοι τόσο με τις επιδόσεις των μικρών τους αθλητών, όσο και με την γενικότερη συμπεριφορά τους κατά τη διάρκεια της αποστολής, αναμένοντας σε ακόμη ανώτερα αποτελέσματα σε βάθος χρόνου.

Νέο αγωνιστικό ραντεβού στους 8ΟΥΣ αγώνες «ΝΑΟΥΣΑ», 28-29/03/20 στο Δημοτικό κολυμβητήριο της πόλης μας, τους οποίους και διοργανώνει ο σύλλογος της Κ.Α.Ν. για 8η συνεχή χρονιά!

Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

ΘΕΣΗ  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΤΟΥΜΠΑ ΑΘΗΝΑ 200 ΕΛ. ΚΟΡ. 11 ΕΤ
1 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΚΡΑΤΗΣ 50 ΕΛ. ΑΓ. 10 ΕΤ
1 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΚΡΑΤΗΣ 100 ΥΠΤ. ΑΓ. 10 ΕΤ
1 ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 200 Μ.Α. ΚΟΡ. 12 ΕΤ
1 ΤΟΥΜΠΑ ΑΘΗΝΑ 400 ΕΛ. ΚΟΡ. 11 ΕΤ
1 ΤΟΥΜΠΑ ΑΘΗΝΑ 100 ΠΕΤ. ΚΟΡ. 11 ΕΤ
1 ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 100 ΠΕΤ. ΚΟΡ. 12 ΕΤ
2 ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 50 ΠΕΤ. ΚΟΡ. 12 ΕΤ
3 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 50 ΠΕΤ. ΑΓ. 12 ΕΤ
3 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 200 Μ.Α. ΑΓ. 12 ΕΤ
3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  50 ΠΕΤ. ΑΓ. 9 ΕΤ
3 ΚΑΨΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 100 ΠΡΟΣ. ΚΟΡ. 10 ΕΤ
3 ΤΖΙΩΝΑ ΘΩΜΑΗ 200 Μ.Α. ΚΟΡ. 10 ΕΤ
3 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 100 ΠΕΤ. ΑΓ. 12 ΕΤ
4 ΚΑΨΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 50 ΠΡΟΣ. ΚΟΡ. 10 ΕΤ
4 ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 50 ΥΠΤ. ΚΟΡ. 11 ΕΤ
4 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 200 ΠΡΟΣ. ΚΟΡ. 12 ΕΤ
4 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 100 ΠΡΟΣ. ΚΟΡ. 12 ΕΤ
5 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 50 ΠΡΟΣ.ΚΟΡ. 12ΕΤ
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 50 ΠΕΤ. ΑΓ. 11 ΕΤ
6 ΓΑΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  50 ΥΠΤ. ΑΓ. 12 ΕΤ
7 ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 100 ΥΠΤ. ΚΟΡ. 11 ΕΤ
7 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  50 ΕΛ. ΑΓ. 9 ΕΤ
7 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 100 ΕΛ. ΑΓ. 11 ΕΤ
7 ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 50 ΠΕΤ. ΚΟΡ. 10 ΕΤ
7 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 50 ΕΛ. ΑΓ. 11 ΕΤ
7 ΓΑΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  200 ΥΠΤ. ΑΓ. 12ΕΤ
8 ΓΑΛΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  100 ΥΠΤ. ΑΓ 12 ΕΤ
8 ΤΣΙΟΡΝΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 50 ΕΛ. ΚΟΡ. 10 ΕΤ
8 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 50 ΥΠΤ. ΚΟΡ 12 ΕΤ
8 ΤΣΙΟΡΝΟΒΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 50 ΠΕΤ. ΚΟΡ. 9 ΕΤ
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 50 ΠΡΟΣ.ΚΟΡ. 12ΕΤ
9 ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 200 ΥΠΤ. ΚΟΡ. 11 ΕΤ
10 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ  100 ΥΠΤ. ΑΓ. 11 ΕΤ
10 ΑΣΙΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  50 ΕΛ. ΑΓ. 9 ΕΤ
10 ΤΖΙΩΝΑ ΘΩΜΑΗ 200 ΕΛ. ΚΟΡ. 10 ΕΤ
12 ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΕΛ. ΑΓ. 12 ΕΤ
12 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 200 ΥΠΤ. ΚΟΡ. 12 ΕΤ
13 ΤΣΙΟΡΝΟΒΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 50 ΠΡΟΣ. ΚΟΡ. 9 ΕΤ
14 ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 100 ΕΛ. ΑΓ. 12 ΕΤ
15 ΑΠΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 200 ΠΡΟΣ. ΑΓ. 12 ΕΤ
16 ΑΣΙΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  50 ΠΡΟΣ. ΑΓ. 9 ΕΤ
17 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 100 ΠΡΟΣ. ΚΟΡ. 12 ΕΤ
20 ΜΠΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 50 ΥΠΤ. ΚΟΡ. 10 ΕΤ
21 ΜΕΛΙΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΕΛ. ΑΓ. 11 ΕΤ
22 ΜΠΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 50 ΕΛ. ΚΟΡ. 10 ΕΤ
23 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ  50 ΠΡΟΣ. ΑΓ. 11 ΕΤ
24 ΜΕΛΙΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΠΡΟΣ. ΑΓ. 11 ΕΤ
24 ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 50 ΕΛ. ΚΟΡ. 10 ΕΤ
24 ΣΙΑΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΥΠΤ. ΑΓ. 10 ΕΤ
25 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 20 ΕΛ. ΚΟΡ. 12 ΕΤ
26 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ  100 ΕΛ. ΑΓ. 11 ΕΤ
26 ΑΠΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 100 ΠΡΟΣ. ΑΓ. 12 ΕΤ
28 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50 ΥΠΤ. ΑΓ. 10 ΕΤ
34 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 100 ΕΛ. ΚΟΡ. 12ΕΤ
45 ΣΙΑΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΕΛ. ΑΓ. 10 ΕΤ
61 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50 ΕΛ. ΑΓ. 10 ΕΤ

vasilikos

dyslexia centers

kyriazis

sidiropoulos

maiovis

studio 69