novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

ena

Αξιοσημείωτες επιδόσεις και αισιοδοξία για την συνέχεια για την Κ.Α. «Νάουσα»

Με ένα εντυπωσιακό και πολλά υποσχόμενο φινάλε έκλεισαν τον Χειμερινό κύκλο αγώνων οι αθλητές του αγωνιστικού τμήματος της Κολυμβητικής Ακαδημίας «Νάουσα» στους Χειμερινούς Αγώνες κατηγοριών Β. Ελλάδας, που διεξήχθησαν στη Θεσσαλονίκη 22-24/02/2019.

Στους αγώνες έλαβαν μέρος συνολικά 682 αθλητές. Η Κ.Α.Ν. συμμετείχε με 20 αθλητές-τριες, οι οποίοι ξεπέρασαν όλες τις προσδοκίες με τις εμφανίσεις τους καταφέρνοντας να κατακτήσουν 13 μετάλλια συνολικά: 3 χρυσά, 7 ασημένια και 3 χάλκινα, 15 οκτάδες και πολλά νέα ατομικά ρεκόρ. Έτσι, στον πίνακα των μεταλλίων η Κ.Α. «Νάουσα» κατετάγη 13η σε σύνολο 59 ομάδων της Β. Ελλάδας και για άλλη μια φορά 1η ανάμεσα στις ομάδες του νομού Ημαθίας, συμμετέχοντας αποκλειστικά με αθλητές που «γεννήθηκαν» και μεγάλωσαν μέσα σε μια επταετία υπό την εποπτεία του έμπειρου προπονητή του συλλόγου Λαζαρίδη Βασίλειου. Ο ίδιος ο προπονητής δηλώνει ιδιαίτερα ικανοποιημένος και ευχαριστημένος από τις επιδόσεις των νεαρών αθλητών.

Αναλυτικότερα για τις επιδόσεις:

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΕΤΑΠΩΝΥΜΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΕΞΗΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 400 Μ.Α. ΠΑΙΔΩΝ
1 ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50 ΠΕΤΑΛ. ΠΑΜΠ. Β
1 ΣΙΠΗΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 50 ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΑΣ.
2 ΕΞΗΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 400 ΕΛΕΥΘ. ΠΑΙΔΩΝ
2 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΥΠΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
2 ΣΙΠΗΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 100 ΠΕΤΑΛ. ΚΟΡΑΣ.
2 ΣΤΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 100 ΥΠΤΙΟ ΠΑΓΚ. Α
2 ΣΤΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 50 ΥΠΤΙΟ ΠΑΓΚ. Α
2 ΣΤΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 200 ΥΠΤΙΟ ΠΑΓΚ.Α
2 ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΠΑΓΚ. Α (Στούκα, Μπαλτατζίδου, Μαυρίδου, Αντωνίου) 4Χ100μ Μ.Ο. ΠΑΓΚ. Α
3 ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 200 ΠΕΤΑΛ. ΠΑΜΠ. Β
3 ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 100 ΠΕΤΑΛ. ΠΑΜΠ. Β
3 ΣΙΠΗΤΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 200 ΠΕΤΑΛ. ΚΟΡΑΣ
4 ΕΞΗΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 200 Μ.Α. ΠΑΙΔΩΝ
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 400 Μ.Α. ΠΑΙΔΩΝ
4 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 100 ΥΠΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
5 ΓΚΙΤΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 100 ΠΡΟΣΘ. ΚΟΡΑΣ.
5 ΓΚΙΤΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 200 ΠΡΟΣΘ. ΚΟΡΑΣ.
5 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 200 ΠΕΤΑΛ. ΠΑΓΚ Α
5 ΧΑΡΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 200 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΑΣ.
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΩΗ 200 ΕΛΕΥΘ. ΠΑΓΚ Α
7 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 200 ΥΠΤΙΟ ΠΑΓΚ.Β
7 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 200 ΥΠΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
8 ΓΚΙΤΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 200 Μ.Α.ΚΟΡΑΣ.
8 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 200 ΕΛΕΥΘ. ΠΑΓΚ Β
8 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 100 ΠΡΟΣΘ.ΠΑΙΔΩΝ
8 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΠΡΟΣΘ. ΠΑΙΔΩΝ
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 200 ΕΛΕΥΘ. ΠΑΓΚ Α
9 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 50 ΠΕΤΑΛ.ΠΑΓΚ. Α
9 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 100 ΠΕΤΑΛ ΠΑΓΚ. Α
10 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΩΗ 50 ΕΛΕΥΘ. ΠΑΓΚ Α
10 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΩΗ 100 ΕΛΕΥΘ. ΠΑΓΚ. Α
10 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ. ΠΑΙΔΩΝ
10 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 100 ΥΠΤΙΟ ΠΑΓΚ. Β
10 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50 ΠΕΤΑΛ.ΠΑΙΔΩΝ
10 ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 200 ΥΠΤΙΟ ΠΑΜΠ. Β
10 ΧΑΡΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 100 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΑΣ.
11 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 200 ΠΕΤΑΛ. ΠΑΙΔΩΝ
11 ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 100 ΥΠΤΙΟ ΠΑΜΠ. Β
11 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 200 ΠΡΟΣΘ. ΠΑΙΔΩΝ
11 ΧΑΡΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΑΣ.
12 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 200 ΕΛΕΥΘ. ΠΑΙΔΩΝ
13 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 50 ΕΛΕΥΘ. ΠΑΓΚ Α
14 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 100 ΠΕΤΑΛ. ΠΑΙΔΩΝ
15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 200 Μ.Α. ΠΑΙΔΩΝ
16 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 200 ΠΕΤΑΛ. ΠΑΙΔΩΝ
19 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 100 ΕΛΕΥΘ. ΠΑΓΚ. Α
21 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΠΕΤΑΛ.ΠΑΙΔΩΝ
21 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50 ΥΠΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
23 ΠΟΛΥΖΗ ΕΛΕΝΗ 100 ΠΡΟΣΘ. ΚΟΡΑΣ.
25 ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 50 ΠΡΟΣΘ. ΠΑΓΚ Β

dyslexia centers

tsiafoulis

my choice

super course

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69