proteas

tsakiridis tires

logomageia

Δεκαέξι μετάλλια στην Καβάλα η Κολυμβητική Ακαδημία Νάουσας

Το Σαββατοκύριακο 21-22/4/2018 ο Ν.Ο.Κ. Καβάλας διοργάνωσε τους Διεθνείς κολυμβητικούς αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών «ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2018» στο δημοτικό κολυμβητήριο της πόλης.

Στη διοργάνωση, η οποία υπήρξε άψογη, έλαβαν μέρος περισσότεροι από 500 αθλητές από την Ελλάδα, τη Βουλγαρία και την Τουρκία.

Μάλιστα οι κολυμβητές της ΚΑΝ δείχνοντας ότι ο αθλητισμός ενώνει, φωτογραφήθηκαν, αντάλλαξαν σκουφάκια και λάβαρα με τους μικρούς κολυμβητές της Besictas από την Τουρκία δίνοντας στους μεγαλύτερους ένα μάθημα ειρηνικής συνύπαρξης.

Η Κολυμβητική Ακαδημία «ΝΑΟΥΣΑ» συμμετείχε στους αγώνες με 23 αθλητές. Η διοργάνωση αποτέλεσε ευκαιρία για τους αθλητές της ομάδας να δοκιμαστούν σε νέα αγωνίσματα και να αποκτήσουν περισσότερες εμπειρίες. Το αγωνιστικό επίπεδο των αγώνων ήταν υψηλό και ο συναγωνισμός έντονος και τα δελφίνια της Κ.Α.Ν. κατέκτησαν 16 μετάλλια (1 χρυσό, 7 ασημένια και 8 χάλκινα) και πέτυχαν 32 νέα ατομικά ρεκόρ και 3 ρεκόρ ομάδας.

Συγκεκριμένα:

1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 200 ΥΠ
2 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 200 Μ.Α.
2 ΠΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 100 ΕΛ
2 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 200 Μ.Α.
2 ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 800 ΕΛ
2 ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 100 ΠΕΤ
2 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 200 ΕΛ
3 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 200 Μ.Α.
3 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 200 ΥΠ
3 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 200 ΕΛ
3 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 100 ΠΡ
3 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 100 ΠΕΤ
3 ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 400 Μ.Α.
3 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 100 ΥΠ
3 ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 100 ΕΛ
4 ΔΟΥΜΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 200 Μ.Α.
4 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50 ΠΕΤ
4 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 100 ΕΛ
4 ΧΑΤΖΗΣΛΑΥΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 100 ΕΛ
4 ΣΤΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 50 ΥΠ
5 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 400 ΕΛ
5 ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 200 ΥΠ
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 50 ΠΡ
6 ΧΑΤΖΗΣΛΑΥΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 200 ΕΛ
6 ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 100 ΥΠ
7 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 100 ΥΠ
7 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 100 ΠΡ
7 ΣΤΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 100 ΕΛ
7 ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 200 ΕΛ
8 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50 ΕΛ
8 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 100 ΥΠ
8 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 50 ΠΡ
8 ΜΛΙΑΤΣΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 200 ΠΡ
8 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 100 ΕΛ
8 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50 ΕΛ
9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 100 ΕΛ
9 ΔΟΥΜΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 100 ΠΡ
9 ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 50 ΠΡ
9 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ 50 ΠΡ
9 ΜΛΙΑΤΣΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 100 ΕΛ
9 ΠΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50 ΥΠ
10 ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 100 ΠΡ
10 ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 200 ΕΛ
11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 50 ΥΠ
11 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 50 ΠΕΤ
11 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 100 ΥΠ
12 ΔΟΥΜΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 50 ΕΛ
13 ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50 ΠΡ
13 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50 ΠΕΤ
14 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 50 ΠΡ
14 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 100 ΕΛ
19 ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 50 ΕΛ
20 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ 50 ΕΛ
25 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 50 ΕΛ
35 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 50 ΕΛ
45 ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 50 ΕΛ
55 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 50 ΕΛ

dyslexia centers

tsiafoulis

sidiropoulos

meimaridis

studio 69