novart veria

proteas

tsakiridis tires

Δυναμική παρουσία του Νηρέα στους χειμερινούς αγώνες

Το τριήμερο 9 με 11 Μαρτίου ολοκληρώθηκε για τους μικρούς κολυμβητές ο χειμερινός κύκλος αγώνων με την διεξαγωγή των χειμερινών αγώνων προαγωνιστικών στη Θεσσαλονίκη.

Ο Νηρέας Βέροιας συμμετείχε με 21 αθλητές και αθλήτριες όπου για ακόμα μια φορά πραγματοποίησαν εξαιρετική παρουσία. Σχεδόν όλοι οι αθλητές κατέρριψαν τα ατομικά ρεκόρ τους και πέτυχαν τους στόχους που είχαν θέσει στην αρχή της αγωνιστικής περιόδου.

Μετάλλια κατέκτησαν οι: ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ, ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ , ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΘΩΜΑΗ, ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ , ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ και η μικτή ομαδική κοριτσιών 10 ετών με τις ΔΕΟΝΑ, ΒΑΪΝΑ, ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ.

Η προπονήτρια της ομάδας Παπαδοπούλου Μαρία δήλωσε απόλυτα ικανοποιημένη με την πορεία της ομάδας μέχρι εδώ και με ακόμα περισσότερη δουλειά ευελπιστεί σε καλύτερα αποτελέσματα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αθλητών είναι:

Αγόρια 9 ετών
Διαμαντόπουλος Νίκος 8ος 50 ελεύθερο και 50 ύπτιο
Κοσμίδης Γιάννης 9ος 50 πρόσθιο, 25ος 50 ύπτιο

Αγόρια 10 ετών
Ναλμπάντης Απόστολος 3ος 100 ελεύθερο, 5ος 100 ύπτιο

Αγόρια 11 ετών
Ταπάντζης Αλέξανδρος 4ος 200 ύπτιο, 7ος 200 ελεύθερο και 200 ΜΑ
Ιωαννίδης Βασίλης 10ος 100 ύπτιο, 15ος 100 ελεύθερο, 18ος 50 ελεύθερο
Βασιλειάδης Αναστάσιος 15ος 200 πρόσθιο, 23ος 100 πρόσθιο, 32ος 50 πρόσθιο
Παπαζήσης Γεώργιος 28ος 100 πρόσθιο, 33ος 50 πρόσθιο, 51ος 50 ελεύθερο

Αγόρια 12 ετών
Ταπάντζης Χρήστος
8ος 50 ύπτιο, 11ος 100 ύπτιο

Κορίτσια 10 ετών
Ναλμπάντη Άννα Μαρία 2η 50 ελεύθερο, 3η 100 ελεύθερο
Στεργίου Ισαβέλλα 2η 50 ύπτιο, 8η 100 ύπτιο
Δεονά Ελένη 4η 200 ελεύθερο και 200 ΜΑ
Ναλμπάντη Κωνσταντίνα 10η 50 πεταλούδα, 31η 50 ελεύθερο
Βαϊνά Ελπίδα 12η 100 ύπτιο, 19η 100 πρόσθιο
Γιαννούση Ελισάβετ 12η 50 ύπτιο, 32η 50 ελεύθερο

Κορίτσια 11 ετών
Κοσμίδου Χριστίνα 1η 100 και 200 ύπτιο, 2η 200 ΜΑ
Θέμελη Ιωάννα 16η 50 ύπτιο, 22η 50 ελεύθερο, 41η 100 ελεύθερο
Βάρκα Αναστασία 22η 100 ύπτιο και 50 πεταλούδα

Κορίτσια 12 ετών
Κακλαμάνου Θωμά 3η 100 πεταλούδα, 7η 200 ΜΑ, 9η 50 πεταλούδα
Χατζήνα Νικολέτα 3η 400 ΜΑ, 6η 200 ΜΑ, 11η 50 ελεύθερο
Καραΐσκου Μακρίνα 5η 200 ύπτιο, 10η 100 ύπτιο, 11η 50 ύπτιο
Βαϊνά Νεφέλη 13η 50 ελεύθερο, 18η 100 ελεύθερο
4χ100 Μικτή ομαδική 5η θέση και 4χ100 ελεύθερο 9η θέση.

dyslexia centers

logomageia

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

meimaridis

studio 69