novart veria

proteas ban3

tsakiridis tires

Διακρίσεις της Κολυμβητικής Ακαδημίας στους 6ους Αγώνες Κολύμβησης «Νάουσα 2018»

Με μεγάλη επιτυχία, η Κολυμβητική Ακαδημία «Νάουσα» διοργάνωσε τους οι 6ους Αγώνες Κολύμβησης «Νάουσα 2018» στις 3 και 4 Φεβρουαρίου στο δημοτικό κολυμβητήριο Νάουσας.

Την έναρξη των αγώνων έκανε ο Δήμαρχος της Νάουσας κ. Νίκος Κουτσογιάννης παρουσία εκατοντάδων αθλητών και επισκεπτών που γέμισαν κάθε γωνιά του κολυμβητηρίου.

Στους αγώνες συμμετείχαν περισσότεροι από 420 αθλητές από Ιωάννινα, Καρδίτσα, Πτολεμαΐδα, Κοζάνη, Βέροια, Θεσσαλονίκη, Σέρρες, Βόλο, Λάρισα και Βουλγαρία δημιουργώντας τον απαραίτητο συναγωνισμό. Για λογαριασμό της Κ.Α.Ν. συμμετείχαν 32 αθλητές των κατηγοριών 9-10-11-12 ετών. Η μεγάλη προσπάθεια των αθλητών της Κ.Α.Ν. που κολυμπούσαν εντός έδρας είχε ως αποτέλεσμα 5 χρυσά, 11 ασημένια, 13 χάλκινα μετάλλια καθώς και 63 νέα ατομικά ρεκόρ.

6οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ "ΝΑΟΥΣΑ 2018"
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡ. 50μ ΥΠΤ.ΑΓ. 11
1 ΣΑΜΑΡΑΣ Γ. 200μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 11
1 ΣΑΜΑΡΑΣ Γ. 200μ Μ. ΑΤΟΜ. ΑΓ. 11
1 ΣΤΑΜΕΝΟΥ Δ. 100μ ΕΛ.ΚΟΡ.9
2 ΘΩΜΑΪΔΗΣ Ρ. 50μ ΥΠΤ.ΑΓ. 10
2 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡ. 100μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡ.10
2 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡ. 50μ ΠΡΟΣΘ. ΚΟΡ. 10
2 ΠΑΡΙΣΗΣ Ε. 50μ ΥΠΤ.ΑΓ. 9
2 ΡΩΣΙΟΣ Π. 50μ ΠΕΤΑΛ. ΑΓ. 12
2 ΣΑΜΑΡΑΣ Γ. 400μ ΕΛ. ΑΓ. 11
2 ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΚΩΝ. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΑΓ. 10
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θ 100μ ΕΛ.ΑΓ.9
3 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝ 50μ ΥΠΤ.ΚΟΡ. 12
3 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡ. 100μ ΥΠΤΙΟ ΑΓ. 11
3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛ. 50μ ΠΕΤΑΛ. ΑΓ. 11
3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛ. 100μ ΠΕΤ. ΑΓ. 11
3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛ. 200μ ΠΡΟΣΘ.ΑΓ. 11
3 ΡΩΣΙΟΣ Π. 100μ ΠΕΤ. ΑΓ. 12
3 ΣΤΑΜΕΝΟΥ Δ. 50μ ΠΕΤΑΛ. ΚΟΡ. 9
3 ΣΤΑΜΕΝΟΥ Π. 200μ Μ. ΑΤ. ΚΟΡ. 10
3 ΣΤΟΥΚΑ ΕΛ. 50μ ΥΠΤ.ΚΟΡ. 9
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΑΓ. 11
4 ΜΛΙΑΤΣΙΟΥ ΣΤ. 200μ ΠΡΟΣΘ.ΚΟΡ. 11
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. 100μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓ.12
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. 50μ ΠΡΟΣΘ. ΑΓ. 12
4 ΠΑΡΙΣΗΣ Ε. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΑΓ. 9
4 ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 200μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 12
4 ΣΤΑΜΕΝΟΥ Π. 50μ ΠΕΤΑΛ. ΚΟΡ. 10
4 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡ. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΑΓ. 12
4 ΤΟΥΜΠΑ ΑΘ. 100μ ΕΛ.ΚΟΡ.9
4 ΧΑΤΖΗΣΛΑΥΟΥ ΧΡ. 100μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡ. 10
4 ΧΑΤΖΗΣΛΑΥΟΥ ΧΡ. 100μ ΕΛ.ΚΟΡ.10
5 ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡ. 200μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 11
5 ΣΤΑΜΕΝΟΥ Μ. 200μ ΠΡΟΣΘ.ΚΟΡ. 12
6 ΔΟΥΜΟΥ ΣΜ. 200μ Μ. ΑΤ. ΚΟΡ. 11
6 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Α. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΑΓ. 9
6 ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50μ ΥΠΤ.ΑΓ. 12
6 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡ. 100μ ΕΛ.ΑΓ. 12
6 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗΣ ΙΟΡ. 50μ ΥΠΤ.ΑΓ. 10
7 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε. 100μ ΕΛ.ΑΓ. 11
7 ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝ 50μ ΥΠΤ.ΑΓ. 9
7 ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ Μ. 50μ ΥΠΤ.ΚΟΡ. 9
8 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε. 50μ ΠΕΤΑΛ. ΑΓ. 11
8 ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚ. 50μ ΠΡΟΣΘ. ΑΓ. 11
8 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝ 100μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡ. 12
8 ΝΙΚΑ ΑΝΝΑ 50μ ΥΠΤ.ΚΟΡ. 10
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ. 100μ ΕΛ.ΑΓ. 12
8 ΣΤΟΥΚΑ ΕΛ. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡ. 9
8 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓ. 50μ ΥΠΤ.ΑΓ. 9
9 ΔΟΥΜΟΥ ΣΜ. 50μ ΠΡΟΣΘ. ΚΟΡ. 11
9 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Α. 50μ ΠΡΟΣΘ.ΑΓ. 9
10 ΘΩΜΑΪΔΗΣ Ρ. 100μ ΥΠΤΙΟ ΑΓ. 10
10 ΛΙΑΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛ. 50μ ΥΠΤ.ΚΟΡ. 10
10 ΣΤΑΜΕΝΟΥ Μ. 50μ ΠΡΟΣΘ. ΚΟΡ. 12
11 ΔΟΥΜΟΥ ΣΜ. 50μ ΠΕΤΑΛ. ΚΟΡ. 11
11 ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚ 100μ ΕΛ.ΑΓ. 11
11 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚ 100μ ΕΛ.ΚΟΡ.10
12 ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚ. 100μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓ.11
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ. 50μ ΥΠΤ.ΚΟΡ. 10
12 ΜΛΙΑΤΣΙΟΥ ΣΤ. 100μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡ.11
13 ΛΙΑΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛ. 50μ ΠΡΟΣΘ. ΚΟΡ. 10
13 ΜΛΙΑΤΣΙΟΥ ΣΤ. 50μ ΠΡΟΣΘ. ΚΟΡ. 11
14 ΣΤΑΜΕΝΟΥ Μ. 100μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡ.12
15 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓ. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΑΓ. 9
16 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗΣ ΙΟΡ. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΑΓ. 10
17 ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝ 50μ ΕΛΕΥΘ. ΑΓ. 9
17 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚ 50μ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡ.10
20 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡ.10
20 ΤΟΥΜΠΑ ΑΘ. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡ. 9
21 ΝΙΚΑ ΑΝΝΑ 50μ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡ.10
21 ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ Μ. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡ. 9
22 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛ. 50μ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡ.10
ΠΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4Χ50 ΕΛ.ΑΓ. 9
2οι ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ 4Χ50 ΕΛ.ΑΓ. 9
ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝ 4Χ50 ΕΛ.ΑΓ. 9
ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓ. 4Χ50 ΕΛ.ΑΓ. 9
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛ. 4Χ50 ΕΛ.ΑΓ.11
3οι ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4Χ50 ΕΛ.ΑΓ.11
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4Χ50 ΕΛ.ΑΓ.11
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4Χ50 ΕΛ.ΑΓ.11
ΣΤΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 4Χ50 ΕΛ.ΚΟΡ. 9
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 4Χ50 ΕΛ.ΚΟΡ. 9
3ες ΤΟΥΜΠΑ ΑΘΗΝΑ 4Χ50 ΕΛ.ΚΟΡ. 9
ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ Μ. 4Χ50 ΕΛ.ΚΟΡ. 9
ΧΑΤΖΗΣΛΑΥΟΥ ΧΡΥΣ. 4Χ50 ΕΛ.ΚΟΡ.10
3ες ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4Χ50 ΕΛ.ΚΟΡ.10
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4Χ50 ΕΛ.ΚΟΡ.10
ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚ 4Χ50 ΕΛ.ΚΟΡ.10
ΣΤΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΚΟΡ. 9
ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ Μ. 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΚΟΡ. 9
1ες ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΚΟΡ. 9
ΤΟΥΜΠΑ ΑΘΗΝΑ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΚΟΡ. 9
ΛΙΑΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΚΟΡ. 10
2ες ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΚΟΡ. 10
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΚΟΡ. 10
ΧΑΤΖΗΣΛΑΥΟΥ ΧΡΥΣ. 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΚΟΡ. 10
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΑΓ. 11
2οι ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΑΓ. 11
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΑΓ. 11
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΑΓ. 11
ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΑΓ. 12
3οι ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡ. 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΑΓ. 12
ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΑΓ. 12
ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡ. 4Χ50 Μ. ΟΜΑΔ. ΑΓ. 12

dyslexia centers

studio 5

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69