koupidou alina

proteas ban3

dion motors

parrots

Η Κολυμβητική Ακαδημία «Νάουσα» έκοψε την βασιλόπιτα

Σε εκδήλωση που έγινε την Κυριακή 21 Ιανουαρίου στο Δημοτικό Κολυμβητήριο, η ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ «ΝΑΟΥΣΑ» έκανε την αθλητική ανασκόπηση της χρονιάς που μας πέρασε, βράβευσε τους διακριθέντες αθλητές και έκοψε την καθιερωμένη Βασιλόπιττα.

Στην εκδήλωση παρευρέθηκε η Αντιδήμαρχος Οικονομικών, Διοικητικών υπηρεσιών και Ανάπτυξης κ. Τάκη- Τζέπου Ελπίδα (Νάντια), μέλη, αθλητές, προπονητές και φίλοι του συλλόγου.
Βραβεύτηκαν για τις διακρίσεις τους οι αθλητές:

Κατερίνα Λαφτσίδου: 1η Πανελλήνια νίκη στα 200μ., 400μ. και 800 μ. ελεύθερο στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγορίας παγκορασίδων Α΄, μέλος της προεθνικής ομάδας νεανίδων για το έτος 2017-2018

Αναστασία Σιπητάνου: 1η Πανελλήνια νίκη στα 50 μ. πεταλούδα και 200 μ. Μ.Α., 2η στα 4χ100 Μ.Ο., ως μέλος της ομάδας σκυταλοδρομίας και 3η στα 400 Μ.Α., στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγορίας παγκορασίδων Β΄, μέλος της προεθνικής ομάδας νεανίδων για το έτος 2017-2018.

Δώρα Χαριάδου: 2η πανελλήνια νίκη στα 4χ 100 Μ.Ο., ως μέλος της ομάδας σκυταλοδρομίας και την 3η στα 200 ύπτιο στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγορία παγκορασίδων Β΄, επίλεκτη αθλήτρια για το έτος 2017-2018.

Βασιλική Γκίτκου: 2η πανελλήνια νίκη της στα 4χ 100 Μ.Ο. ως μέλος της ομάδας σκυταλοδρομίας στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγορίας παγκορασίδων Β΄.

Χαρά Αιμονιώτη: 2η πανελλήνια νίκη της στα 4χ 100 Μ.Ο. ως μέλος της ομάδας σκυταλοδρομίας στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγορίας παγκορασίδων Β΄.

Μουρατίδης Χρήστος 4ος στα 200μ πεταλούδα & τα 200μ ελεύθερο και 6ος στα 50μ πεταλούδα στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγορίας παμπαίδων Β΄. 1ος στα 400μ ελεύθερο 2ος στα 50μ και 100μ ελεύθερο στο χειμερινό πρωτάθλημα κατηγοριών Βορείου Ελλάδος, επίλεκτος αθλητής για το έτος 2017-2018.

Εξηντάρας Στέργιος 6ος στα 200μ ύπτιο, την 7ος στα 100μ ύπτιο στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα 2017 κατηγορίας παμπαίδων Α΄ και 2ος στα 200μ Μ.Α. στους χειμερινούς αγώνες Β. Ελλάδος

Σπύρος Ιωαννίδης 1ος στα 200μ. πρόσθιο στο χειμερινό πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος, στην κατηγορία παμπαίδων A΄.

Κωνσταντίνος Μητσιάνης 3ος στα 50μ & 200μ ύπτιο στο χειμερινό πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος, στην κατηγορία παμπαίδων Β΄.

Ελένη Πολύζη 3η στα 200 μ. πρόσθιο στο χειμερινό πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος στην κατηγορία παγκορασίδων Β΄.

Αναστασία Στούκα: 2η στα 50-100-200μ. ύπτιο και 4χ200 ελ στους Θερινούς Αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών ηλικίας 12 ετών, επίλεκτη αθλήτρια για το έτος 2017-2018.

Μπαλτατζίδου Άννα: 1η στα 400μ μικτή και 2η στα 4χ200 ελ στους Θερινούς Αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών 12 ετών

Αντωνίου Ζωή 2η στα 4χ200 ελ στους Θερινούς Αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών 12 ετών

Χαραλαμπίδου Μαρία 2η στα 4χ200 ελ στους Θερινούς Αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών 12 ετών

Γάτσος Γιώργος: Μάστερ κατ 25-29: 3ος στα 200-400-800μ ελεύθερο

Γεωργιάδου Παρασκεύη: Μάστερ κατ 25-29: 1η στα 50μ ελευθερο, 2η στα 100μ πρόσθιο και 3η στα 50μ πρόσθιο

Τυχεροί που βρήκαν το φλουρί σε κάθε τμήμα ήταν στις Ακαδημίες η Κορίνα Πέιου (Α1) και η Ευγενία Ευθυβουλίδου (Α2), στα προαγωνιστικά η Χριστίνα Μαυρίδου, στην αγωνιστική η Ευγενία Δημούλα, στο Polo ο Ιωάννης Χατζηκώστας και στο τμήμα εκμάθησης η Αικατερίνη Σέρμπου.

Ακολούθησε η κλήρωση των λαχνών της Λαχειοφόρου Αγοράς με τυχερούς τους αριθμούς 1469 tablet , 0150 smartfone wiko, 1658 smartfone wiko, 2784 smartfone huawei, 0230 ρολόι κολύμβησης, 1871 service Ηλ. Συσκ., 2643 Επίγειος απ/της, 2242 επαν/νο σαρωθρο.

dyslexia centers

sidiropoulos

studio 69