novart veria

proteas

pamak robotik22

tsakiridis tires

logomageia

dion motors

Δυναμικό ξεκίνημα για την Κολυμβητική Ακαδημία Νάουσας

Δυναμικά ξεκίνησε η αγωνιστική περίοδος για τους μικρούς αθλητές της Κολυμβητικής Ακαδημίας «ΝΑΟΥΣΑ» με την συμμετοχή τους στα “Αλεξάνδρεια” JUNIOR. Οι αγώνες διεξήχθησαν στο ανακαινισμένο Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο στη Θεσσαλονίκη στις 21 Οκτωβρίου με τη συμμετοχή πολλών αθλητών και ομάδων.

Συγκεκριμένα 31 αθλητές-τριες του προαγωνιστικού τμήματος, ηλικίας 9-10-11-12 ετών, συμμετείχαν στους αγώνες πραγματοποιώντας εξαιρετικές εμφανίσεις με πολλά νέα ατομικά ρεκόρ και καταφέραν να κατακτήσουν 5 χρυσά, 4 ασημένια και 5 χάλκινα μετάλλια τα οποία προήλθαν και από τις 4 ηλικιακές κατηγορίες. Ελπιδοφόρα μηνύματα από τους νεαρούς αθλητές, οι οποίοι έδειξαν την αγωνιστική τους ετοιμότητα και το αθλητικό τους πνεύμα μέσα από τα πολλά συνθήματα που έφτιαξαν για τους συναθλητές τους.

Την αποστολή συνόδεψαν οι προπονητές του τμήματος: Λαζαρίδης Βασίλης και Αβεριάνοβα Αναστασία, οι οποίοι έμειναν ιδιαίτερα ικανοποιημένοι από την εμφάνιση των νέων κολυμβητών της ομάδας, ο έφορος κος Μητσιάνης Σωτήρης και ο γενικός αρχηγός της Κ.Α.Ν. κος Σιπητάνος Γιώργος.

Αποτελέσματα 

ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 
 
ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 12 
 
ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 
 
ΣΤΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 1 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 
 
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1 100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 
 
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 
 
ΠΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9
 
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΡΩΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 12
 
ΣΤΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 3 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9
 
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3 50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9
 
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10
 
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ -  ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ 4 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9
 
ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 4 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10
 
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10
 
ΠΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9
 
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5 100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΧΑΤΖΗΣΛΑΥΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 5 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10
 
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5 100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓ 6 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10
 
ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 6 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10
 
ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 6 50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10
 
ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓ 6 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10
 
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 7 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9
 
ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8 100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12
 
ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12
 
ΜΛΙΑΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 9 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11
 
ΔΟΥΜΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 10 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11
 
ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 11 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9
 
ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΜΛΙΑΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 11 100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11
 
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ 12 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9
 
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 13 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12
 
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 14 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9
 
ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 14 100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
 
ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9
 
ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 14 50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
 
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 16 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9
 
ΔΟΥΜΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 16 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11
 
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 16 50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9
 
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 17 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
 
ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 17 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9
 
ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 19 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10
 
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ 19 100m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12
 
ΜΛΙΑΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 21 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11
 
ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 21 50m ΥΠΤΙΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10
 
ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 21 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11
 
ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 23 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9
 
ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 23 50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9
 
ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 25 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 9
 
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΔΟΥΜΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 27 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11
 
ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12
 
ΣΤΑΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 28 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
 
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ 29 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12
 
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 29 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11
 
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ 31 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12
 
ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 32 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11
 
ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 33 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12
 
ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 35 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11
 
ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 35 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 10 
 
ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 11 
 
ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 42 50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 
 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 42 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΓΟΡΙΑ 12 

dyslexia centers

tsiafoulis

sidiropoulos

meimaridis

studio 69