derma medicine

proteas ban2

ΙΚΤΕΟ BANNER 640

Σημαντικές διακρίσεις του Νηρέα Βέροιας σε ημερίδα ορίων

16 αθλητές του ΝΗΡΕΑ Βέροιας κέρδισαν την πρόκριση τους στους πανελληνίους αγώνες κολύμβησης.

Στην ημερίδα ορίων Κέντροδυτικής Μακεδονίας που πραγματοποιήθηκε στις 21 Ιανουαρίου  στη Νάουσα, με πάνω από 400 συμμετοχές αθλητών, οι αθλητές του ΝΗΡΕΑ Βέροιας κέρδισαν σημαντικές εμπειρίες και βελτίωσαν τους χρόνους τους. Σημαντικό ότι βρίσκονται πάντα στις πρώτες θέσεις.

Οι αθλητές Στεργίου, Κελεπούρης, Καρατζιούλας, Μπαρμπαρούσης, Κετίκογλου Παπαγεωργόπουλος,  Φύκατας Μιχάλης, Φύκατας Γεώργιος, Κελεπούρης Γεώργιος και οι αθλήτριες Χαραλαμπίδου, Παπαδοπούλου, Μαδενλή Φανή, Καραΐσκου, Διαμαντοπούλου, Στεφούδη, Μαδενλή Ευτυχία κέρδισαν  τη συμμετοχή τους στους χειμερινούς και πανελληνίους αγώνες των κατηγοριών τους. 

Παρακάτω τα αποτελέσματα των αθλητών με τις σημαντικότερες διακρίσεις και όρια συμμετοχής.

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΕΦΗΒΩΝ (50)

3ος   ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Γ           00:56.20

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

4η  ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝ              01:05.66

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50)

1η  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ      00:38.19

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ -  ΠΑΙΔΩΝ (50)

1ος   ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ            04:59.27

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

1ος   ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ    05:09.12

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΙΔΩΝ (50)

5ος   ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤ         01:11.40

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

1ος  ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ     01:07.39

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

1η  ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ Α             01:10.36

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

3ος  ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ Σ           01:10.08

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

8ος  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ           04:53.61

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

2η    ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝ           04:53.78

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50)

1η    ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  03:02.36

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΕΦΗΒΩΝ (50)

5ος   ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Γ        00:27.76

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

2ος    ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ Σ        00:31.76

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

3η  ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝ        02:18.13

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β (50)

1η  ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ       01:22.59

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΙΔΩΝ (50)

2ος  ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ           01:13.29

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

1ος ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ Σ          02:46.16

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

2η  ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ Α               00:33.24

6η  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ     00:35.81

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ (50)

3η  ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΙΩ               02:44.30

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΑΙΔΩΝ (50)

1ος  ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧ            02:21.01

2ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ         02:24.86 

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΕΦΗΒΩΝ (50)

4ος  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ           00:26.04

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α (50)

3η  ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ Α             02:34.10

5η  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ     02:44.21

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΙΔΩΝ (50)

1ος   ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧ         02:19.65

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α (50)

1ος  ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ 02:19.88

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β (50)

1ος  ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡ              02:23.91

6ος   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  02:46.82

 

giannopoulos

melody

maiovis

sidiropoulos

studio 69