derma medicine

proteas ban2

ΙΚΤΕΟ BANNER 640

Διακρίσεις του ΝΑΣΗ στους κολυμβητικούς αγώνες Νάουσας

Στις 26-27 Μαρτίου 2016 η προαγωνιστική ομάδα του Ναυτικού Αθλητικού Συλλόγου Ημαθίας συμμετείχε, με 16 αθλητές/τριες 9-12 ετών, στους 4ους Κολυμβητικούς Αγώνες Προαγωνιστικών Κατηγοριών «ΝΑΟΥΣΑ 2016» που διοργάνωσε η Κ.Α. ‘Νάουσα’ στο Δημοτικό Κολυμβητήριο της πόλης.

Προσωπικά ρεκόρ, πέντε (5) παρουσίες στο βάθρο και δεκαπέντε (15) πλασαρίσματα στους πρώτους 8 σε ατομικά και ομαδικά αγωνίσματα είναι τα αποτελέσματα που κατάφεραν οι μικροί κολυμβητές ανάμεσα σε 600 αθλητές/τριες, από τουλάχιστον 30 σωματεία της Θράκης, της Μακεδονίας, της Θεσσαλίας, της Ηπείρου και των Ιόνιων Νήσων.

Αναλυτικότερα τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ
1) ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 10 ΕΤΩΝ 00:48.37 (3ος)
2) ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 10 ΕΤΩΝ 00:49.77 (6η)
3) ΒΑΪΝΑ ΝΕΦΕΛΗ 10 ΕΤΩΝ 00:55.18 (13η)

100Μ ΠΡΟΣΘΙΟ
1) ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 10 ΕΤΩΝ 01:43.38 (2ος)
2) ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 10 ΕΤΩΝ 01:49.72 (5η)

50Μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
1) ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9 ΕΤΩΝ 00:48.61 (3ος)
2) ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 10 ΕΤΩΝ 00:55.33 (17η)
3) ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11 ΕΤΩΝ 00:48.76 (12η)

100Μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
1) ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΑ 12 ΕΤΩΝ 01:51.87 (9η)

50Μ ΥΠΤΙΟ
1) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9 ΕΤΩΝ 00:49.60 (4η)
2) ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 10 ΕΤΩΝ 00:54.92 (14η)
3) ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9 ΕΤΩΝ 00:47.89 (4ος)
4) ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΕΤΩΝ 00:46.34 (4ος)
5) ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11 ΕΤΩΝ 00:54.12 (6ος)

50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1) ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 10 ΕΤΩΝ 00:35.89 (4ος)
2) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10 ΕΤΩΝ 00:38.90 (10ος)
3) ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΕΤΩΝ 00:39.07 (11ος)
4) ΠΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11 ΕΤΩΝ 00:53.16 (17ος)
5) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9 ΕΤΩΝ 00:44.41 (14η)
6) ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 10 ΕΤΩΝ 00:38.97 (8η)
7) ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 10 ΕΤΩΝ 00:43.02 (16η)
8) ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11 ΕΤΩΝ 00:36.60 (10η)
9) ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΑ 12 ΕΤΩΝ 00:36.71 (8η)

100Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1) ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 10 ΕΤΩΝ 01:29.34 (6η)
2) ΒΑΪΝΑ ΝΕΦΕΛΗ 10 ΕΤΩΝ 01:39.11 (14η)
3) ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11 ΕΤΩΝ 01:21.42 (6η)
4) ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΑ 12 ΕΤΩΝ 01:26.86 (18η)

200Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1) ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 10 ΕΤΩΝ 03:27.22 (16η)

200Μ ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
1) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10 ΕΤΩΝ 03:28.89 (3ος)
2) ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 10 ΕΤΩΝ 03:29.95 (4ος)

4Χ50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 4οι 02:37.76
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

4Χ50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ
ΒΑΪΝΑ ΝΕΦΕΛΗ
ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 8ες 02:48.25
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 3οι 03:00.50
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

4Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 5ες 03:16.21
ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΒΑΪΝΑ ΝΕΦΕΛΗ

giannopoulos

melody

maiovis

sidiropoulos

studio 69