iek alpha23

tsakiridis tires

proteas

Με εκτός έδρας παιχνίδια ξεκινάει στο νέο πρωτάθλημα βόλεϊ ο Φίλιππος

Στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ πραγματοποιήθηκε σημερα το μεσημέρι η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Α2 ανδρών Βόρειου ομίλου. Ο Φίλιππος Βέροιας θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις της με δύο εκτός έδρας παιχνίδια, κόντρα στον Άθλο Ορεστιάδας και την Κομοτηνή. Η πρώτη εμφάνιση στην Βέροια θα γίνει την τρίτη αγωνιστική με αντίπαλο τον Ερμογένη Ξάνθης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική (19/20-10) - 12η αγωνιστική (25/26-1)

ΣΠΑ Καρδίτσας-ΧΑΝΘ
ΑΣ Άρης-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος
ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Ερμογένης
ΑΣ Άθλος-ΑΠΣ Φίλιππος
ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

2η αγωνιστική (26/27-10) - 13η αγωνιστική (1/2-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΧΑΝΘ-ΑΣ Άρης
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος-ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Άθλος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΠΣ Φίλιππος

3η αγωνιστική (2/3-11) - 14η αγωνιστική (8/9-2)

ΑΣ Άρης-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Μακεδονικός-ΧΑΝΘ
ΣΦΚ Πιερικός-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Άθλος-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Ερμογένης
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

4η αγωνιστική (9/10-11) - 15η αγωνιστική (15/16-2)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Μακεδονικός
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΣ Άρης
ΧΑΝΘ-ΣΦΚ Πιερικός
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Άθλος
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΠΣ Φίλιππος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Ερμογένης

5η αγωνιστική (16/17-11) - 16η αγωνιστική (22/23-2)

ΣΦΚ Πιερικός-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Μακεδονικός-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΣ Άθλος-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Ερμογένης-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Άρης-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

6η αγωνιστική (23/24-11) - 17η αγωνιστική (29-2/1-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Άθλος
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άρης-ΑΣ Μακεδονικός
ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Φίλιππος
Πήγασος Πολίχνης-ΑΣ Ερμογένης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΑΕΝ Πανοράματος

7η αγωνιστική (30-11/1-12) - 18η αγωνιστική (7/8-3)

ΑΠΣ Φίλιππος-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Άθλος-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Άρης
ΑΣ Ερμογένης-ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Μακεδονικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

8η αγωνιστική (7/8-12) - 19η αγωνιστική (14/15-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΑΣ Ερμογένης
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΠΣ Φίλιππος
ΑΣ Άρης-ΑΣ Άθλος
ΑΣ Μακεδονικός-ΣΦΚ Πιερικός
ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Πανοράματος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-Πήγασος Πολίχνης

9η αγωνιστική (14/15-12) - 20η αγωνιστική (21/22-3)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Ερμογένης-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης
ΑΣ Άθλος-ΑΣ Μακεδονικός
Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ
ΣΦΚ Πιερικός-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

10η αγωνιστική (21/22-12) - 21η αγωνιστική (28/29-3)

ΦΕΣ Αριστοτέλης-Πήγασος Πολίχνης
ΣΠΑ Καρδίτσας-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Άρης-ΑΣ Ερμογένης
ΑΣ Μακεδονικός-ΑΠΣ Φίλιππος
ΣΦΚ Πιερικός-ΑΣ Άθλος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής-ΧΑΝΘ

11η αγωνιστική (18/19-1) - 22η αγωνιστική (4/5-4)

ΧΑΝΘ-ΦΕΣ Αριστοτέλης
Πήγασος Πολίχνης-ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΕΝ Πανοράματος-ΑΣ Άρης
ΑΣ Ερμογένης-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΠΣ Φίλιππος-ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άθλος-ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής

access

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

sidiropoulos

valavanidis1

methodos orizontio

studio 69