novart veria

proteas

tsakiridis tires

Το Σαββατοκύριακο στην Βέροια οι προκριματικοί Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ρυθμικής Γυμναστικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας

Στο «Φιλίππειο» κλειστό γυμναστήριο Βέροιας , θα διεξαχθούν το τριήμερο 8-10 Ιουνίου 2018 οι προκριματικοί αγώνες ρυθμικής γυμναστικής , Δ΄ κατηγορίας (παγκορασίδων) Β΄ και Δ’ Περιφέρειας που διοργανώνει η «Ελληνική Γυμναστική Ομοσπονδία» (Ε.Γ.Ο.) σε συνεργασία με την Περιφερειακή Ενότητα Ημαθίας, το ΚΑΠΑ Δήμου Βέροιας και το τμήμα ρυθμικής γυμναστικής του Α.Π.Σ Φιλίππου Βέροιας.

Στους αγώνες θα λάβουν μέρος αθλήτριες από τους συλλόγους: Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, Α.Ο.Ρ.Γ. ΒΕΡΟΙΑΣ, Α.Ο.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, Γ.Α.Σ. ΕΝΙΠΕΥΣ, Α.Σ. ΑΡΜΟΝΙΑ Δ. ΔΕΛΤΑ,Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ, Γ.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, Α.Σ. ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ, Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ, Α.Γ.Ε. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΓΥΜΝ. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ, Α.Σ. ΙΡΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, Α.Σ. ΕΞΑΝΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, Α.Ο. ΑΡΙΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ , Γ.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ, Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ, Γ.Σ. ΑΙΓΛΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Σ.Ρ.Γ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Γ.Ε. ΒΟΛΟΥ, Α.Σ.Ε.Ρ.Γ. ΔΡΑΜΑΣ

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Σάββατο 09/06/18

11:00 – 11:50 ΑΓΩΝΑΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Χ.Ο-σχοινί-στεφάνι-μπάλα)

11:50 – 12:00 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 2ου ΟΜΙΛΟΥ

12:00 – 13:20 ΑΓΩΝΑΣ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)

13:20 – 13:30 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 3ου ΟΜΙΛΟΥ

13:30 – 14:50 ΑΓΩΝΑΣ 3ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)

14:50 – 15:10 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15:10 – 16:30 ΑΓΩΝΑΣ 4ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)

16:30 – 16:40 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 5ου ΟΜΙΛΟΥ

16:40 – 18:00 ΑΓΩΝΑΣ 5ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)

18:00 – 18:10 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

18:10 – 19:30 ΑΓΩΝΑΣ 6ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)

               Κυριακή 10/06/18

11:00 – 12:20 ΑΓΩΝΑΣ 4ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)

12:20 – 12:30 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 5ου ΟΜΙΛΟΥ

12:30 – 13:50 ΑΓΩΝΑΣ 5ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)

13:50 – 14:00 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 6ου ΟΜΙΛΟΥ

14:00 – 15:20 ΑΓΩΝΑΣ 6ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)

15:20 – 15:40 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15:40 – 17:00 ΑΓΩΝΑΣ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)

17:00 – 17:10 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 3ου ΟΜΙΛΟΥ

17:10 – 18:30 ΑΓΩΝΑΣ 3ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)

18:50 ΑΠΟΝΟΜΕΣ

Δείτε ΕΔΩ την κλήρωση για την σειρά εκτέλεσης των αθλητριών

dyslexia centers

super course

logomageia

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

meimaridis

studio 69