koupidou alina

proteas ban3

Μοναδικό θέαμα στην επίδειξη του τμήματος Ακροβατικής Φιλίππου (φωτογραφίες, βίντεο)

Την ετήσια Χριστουγεννιάτικη επίδειξή του πραγματοποίησε το τμήμα Ακροβατικής Γυμναστικής του Φιλίππου το Σάββατο. Το αγωνιστικό τμήμα και τα ηλιακά τμήματα πρόσφεραν μοναδικό θέαμα σε γονείς, συγγενείς και φίλους που μετέβησαν στο Φιλίππειο και απέσπασαν το θερμό χειροκρότημα.

Την αυλαία άνοιξαν αθλητές του αγωνιστικού τμήματος. Ακολούθησαν τα μικρά τμήματα εναλλάξ με το αγωνιστικό τμήμα και η εκδήλωση ολοκληρώθηκε με χορογραφία που εκτέλεσαν όλοι μαζί. 

Εκτέλεση προγραμμάτων των τμημάτων:

1. Αγωνιστικό Πρόγραμμα Ισορροπίας από την τριάδα γυναικών Ε' κατηγορίας:

Παπαχαραλάμπους Αντωνία

Καμπουρίδου Ευγενία

Βοργιατζίδου Ελένη

2. Αγωνιστικό Πρόγραμμα Ισορροπίας από το μεικτό ζευγάρι Ε' κατηγορίας:

Ντάγια Μιχαέλα

Σαλασίδης Χάρης

3. Ομαδική Χορογραφία 1ου Αναπτυξιακού Τμήματος Φιλιππείου, παρουσίασαν αλφαβητικά οι:

Εδίρνελη Σόνια

Καρατζά Αναστασία

Μάλλιου Άννα

Μάλλιου Δανάη

Παγούνη Ανθή

Τοκά Αθηνά

Τομπουλίδου Μαργαρίτα

4. Αγωνιστικό Πρόγραμμα Ισορροπίας από την τριάδα γυναικών Δ' κατηγορίας:

Σαατίδου Αγγελική

Ναβροζίδου Ραφαηλία

Κεφάλα Νεφέλη

5. Ομαδική Χορογραφία Τμήματος Τζούνιορ Φιλιππείου, παρουσίασαν αλφαβητικά οι:

Αργυρίου Κατερίνα

Θεοδωρίδου Σίλια

Κουρτελήδου Δήμητρα

Κουρτελήδου Ιωάννα

Παντέρη Βασιλική

Παπαγεωργίου Μάνθος

Σανόπουλος Πέτρος

Τζαφέροπουλος Βασίλης

Τζαφεροπούλου Ευθυμία

Τσουλή Κατερίνα

6. Αγωνιστικό Πρόγραμμα Ισορροπίας από την δυάδα γυναικών Δ' κατηγορίας:

Παλάσκα Μαρία

Καλαϊτζή Σταυρούλα

7. Ομαδική Χορογραφία 3ου Αναπτυξιακού τμήματος Φιλιππείου, παρουσίασαν αλφαβητικά οι:

Βαϊνά Βασιλική

Βαϊνά Ευθυμία

Ζαχαροπούλου Ελισάβετ

Κεραμιτσίδου Κωνσταντίνα

Μαυροπούλου Εύα

Μπατζιόλα Αρετή

Μπίζος Μάριος

Μπίζου Στέλλα

Παρασκευόπουλος Θοδωρής

Παρασκευοπούλου Χαρά

Τσίλκα Ελισάβετ

Χατζηπαρασίδης Γιώργος

Χατζηπαρασίδου Αναστασία

8. Αγωνιστικό Δυναμικό Πρόγραμμα από το μεικτό ζευγάρι Ε' κατηγορίας:

Ντάγια Μιχαέλα

Σαλασίδης Χάρης

9. Αγωνιστικό Δυναμικό Πρόγραμμα από την τριάδα γυναικών Ε' κατηγορίας:

Παπαχαραλάμπους Αντωνία

Καμπουρίδου Ευγενία

Βοργιατζίδου Ελένη

10. Ομαδική Χορογραφία από το 1ο προχωρημένο τμήμα, παρουσίασαν αλφαβητικά οι:

Αργυρίου Ερμιόνη

Δουλγερίδου Αθανασία

Ευθυμιάδου Κατερίνα

Ιωσηφίδου Μαρία

Κολέτσα Μαρήλια

Κούλα Μαρία

Παπαδοπούλου Αλεξάνδρα

Στερμούγκου Ελένη

Στογιάννου Νικολέτα

Χρήστου Μέλπη

Αράπη Έρρικα

11.  Αγωνιστικό Δυναμικό Πρόγραμμα από την δυάδα γυναικών Δ' κατηγορίας:

Παλάσκα Μαρία

Καλαϊτζή Σταυρούλα

12.  Ομαδική Χορογραφία 2ου προχωρημένου τμήματος, παρουσίασαν αλφαβητικά οι:

Βουλγαροπούλου Έρρικα

Βουλγαροπούλου Παναγιώτα

Γαλανομάτη Κατιαλένα

Επαμεινωντίδου Στέλλα

Ιορδανίδου Ελευθερία

Σανίκη Ελίζα

Σανίκη Σοφία

Τριανταφυλλίδου Ευφροσύνη

Τσακιρίδη Ιωάννα

Χριστοφορίδης Γιώργος

dyslexia centers

kyriazis

sidiropoulos

studio 69