derma medicine

proteas ban2

ΙΚΤΕΟ BANNER 640

Αποτελέσματα 11ου Ατομικού Σχολικού Πρωταθλήματος Σκάκι Κ.Δ. Μακεδονίας

Με επιτυχία διεξήχθη την Κυριακή 5 Mαρτίου 2017 , το 11ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Σκάκι Κεντροδυτικής Μακεδονίας 2017. Τους αγώνες που πραγματοποιήθηκαν στο ξενοδοχείο «Παντελίδης» στην Πτολεμαΐδα, διοργάνωσαν ο Σκακιστικός Όμιλος Πτολ/δας «Πτολεμαίος», η Σκακιστική Ακαδημία Πτολ/δας «Σκακιστάκος» και ο Σκακιστικός Όμιλος Πτολ/δας «Δούρειος Ίππος» σε συνεργασία με την Ένωση Σκακιστικών Σωματείων Κεντρικής και Δυτικής Μακεδονίας.

Συμμετείχαν 194 παιδιά όλων των ηλικιών (από νηπιαγωγείο μέχρι και λύκειο) από 16 περιοχές των 9 Νομών της Κ.Δ. Μακεδονίας (Καστοριά-Κοζάνη-Φλώρινα-Κιλκίς-Γρεβενά-Πιερία-Ημαθία-Πέλλα).

Στο αγωνιστικό κομμάτι, διεξήχθησαν 10 διαφορετικά τουρνουά με ελβετικό σύστημα 7 γύρων (δύο τουρνουά διεξήχθησαν με σύστημα «πουλ»), ανάλογα με τη σχολική τάξη των μαθητών, από τα Νήπια μέχρι και την ενιαία κατηγορία του Λυκείου.

Ακολουθεί η κατάταξη των πόλεων με βάση τη συγκομιδή μεταλλίων:

Α/Α

ΒΑΘΜΟΙ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ.Δ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2017

ΜΕΤΑΛΛΙΑ

ΣΥΝΟΛΟ

ΧΡΥΣΑ

(3 βαθμοί)

ΑΡΓΥΡΑ

(2 βαθμοί)

ΧΑΛΚΙΝΑ

(1 βαθμός)

Σύνολο

προκρίσεων

Σύνολο

συμμετοχών

1

32

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

15

5

7

3

14

34

3

23

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

10

5

3

2

10

28

3

19

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

8

4

3

1

7

21

4

14

ΦΛΩΡΙΝΑ

7

2

3

2

6

11

5

9

ΚΟΖΑΝΗ

5

2

0

3

3

25

6

6

ΒΕΡΟΙΑ

4

1

2

1

4

22

7

5

ΝΑΟΥΣΑ

3

0

2

1

2

9

8

3

ΚΙΛΚΙΣ

1

1

0

0

1

9

-

3

ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

1

1

0

0

1

1

-

3

ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

1

1

0

0

1

1

9

2

ΣΕΡΒΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1

0

1

0

1

5

-

2

ΠΑΤΡΙΔΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

2

0

0

2

1

9

-

2

ΝΕΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

1

0

1

0

1

1

10

1

ΚΟΜΝΗΝΑ

1

0

0

1

0

10

-

1

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

1

0

 

1

0

1

11

0

ΠΟΝΤΟΚΩΜΗ

0

0

0

0

0

7

Ακολουθούν οι τρεις πρώτοι κάθε κατηγορίας:

ΝΗΠΙΑ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΒΕΡΟΙΑ

2,5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2ος

ΤΡΑΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

1,0

ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

3,0

ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

1,5

ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

6,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ος

ΜΑΝΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

6,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ος

ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΑΤΡΙΔΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

4,0

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΖΗΚΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΟΖΑΝΗ

4,0

ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΟΝΤΕΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

4,0

ΣΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

ΠΑΤΡΙΔΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

4,0

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

7,0

ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2ος

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

6,0

ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

3ος

ΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

5,0

ΣΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΙΛΚΙΣ

3,5

ΣΠΥΡΛΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΒΑΡΔΑΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

3,0

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΛΜΠΑΝΑΚΗ ΕΛΛΗ

 

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

3,0

ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΑΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

6,5

ΡΟΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2ος

ΜΠΟΥΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΝΑΟΥΣΑ

5,0

 

3ος

ΔΕΛΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

5,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΡΔΑΚΑ ΣΟΦΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

6,0

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΦΛΩΡΙΝΑ

3,5

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΙΤΕΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

 

ΚΟΖΑΝΗ

3,5

ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΔΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΟΖΑΝΗ

6,5

ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2ος

ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΝΑΟΥΣΑ

6,0

 

3ος

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΒΕΡΟΙΑ

5,5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΤΣΑΪΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

5,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

5,0

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ

ΤΣΑΡΝΟΥΧΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

 

ΝΑΟΥΣΑ

4,0

 

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

6,0

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ

2ος

ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

6,0

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ

3ος

ΠΑΦΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΟΖΑΝΗ

5,0

ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

4,0

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ

ΚΑΦΕΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΒΕΡΟΙΑ

3,5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΠΑΔΑ ΔΑΝΑΗ

 

ΚΟΖΑΝΗ

3,0

ΜΙΧΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

7,0

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2ος

ΤΣΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΒΕΡΟΙΑ

5,5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ος

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

5,0

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΟΖΟΥΚΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

4,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΡΛΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

Ν.ΜYΛΟΠΟΤΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

2,5

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ

 

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

2,5

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

6,0

ΒΟΥΤΣΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ος

ΣΙΩΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΦΛΩΡΙΝΑ

4,0

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

3ος

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

4,0

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

5,0

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

5,0

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

ΚΟΜΝΗΝΑ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

3,0

ΖΑΧΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

7,0

ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2ος

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΣΕΡΒΙΑ

5,5

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3ος

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΦΛΩΡΙΝΑ

5,0

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΓΚΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΦΛΩΡΙΝΑ

3,0

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΗ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

2,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

5,0

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2ος

ΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

3,0

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΤΡΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΦΛΩΡΙΝΑ

4,0

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΗΛΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ

2,0

ΓΚΟΥΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

1,0

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΙ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

1ος

ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

5,0

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ος

ΚΟΤΣΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΦΛΩΡΙΝΑ

0,0

ΚΕΣΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

4,0

ΠΟΚΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΛΙΚΗ ΕΡΙΚΑ

ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

3,5

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΜΗΤΑΝΗ ΑΓΓΕΛΑ

 

ΦΛΩΡΙΝΑ

3,5

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

 

Οι μαθητές που προκρίθηκαν από τους αγώνες θα εκπροσωπήσουν την Ένωση στο 29ο Πανελλήνιο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα 2017 που θα διεξαχθεί από 8 έως 10 Απριλίου 2017 στο Λουτράκι Κορινθίας.

giannopoulos

melody

maiovis

sidiropoulos

studio 69