novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

ena

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων χάντμπολ

Ανακοινώθηκαν από την ΟΧΕ το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγωνιστικών του Σαββατοκύριακου. Αναλυτικά:

Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (6η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Άρης Νίκαιας (Βήτας -Σκλαβενίτης, Μίγκας)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας –ΠΑΟΚ (Λινάρδος -Νικολαϊδης, Ζέρβας)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός ManDynamic- Διομήδης Άργους (Δελόγλου -Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Τόλιος- Ψύλλος, Ανταλής)
Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- ΑΕΚ (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Ανταλής)

A1 Γυναικών (3η Αγωνιστική)

Φιλίππειο 15:30, Βέροια 2017 -Μέγας Αλέξανδρος (Τέμης- Πίτας, Σίσκου)
Πανοράματος 16:30, Πανόραμα HONDA – Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος (Πατιός -Τσιάνας, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών (4η Αγωνιστική)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης - Ελπίδες Αμυνταίου (Χαρίτσος -Βαγγελτζίκης)
Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Ηλυσιακός (Αβράμης -Χρόνης)
Σαλαμίνας 18:00, Σαλαμίνα H.C.- Νηρέας (Τσάκωνας - Καρυδάκης)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- Πανιώνιος (Φωτακίδης- Μπράμου)
ΧΑΝΘ, 20:00 ΧΑΝΘ –Αρχέλαος Κατερίνης (Νάσκος- Γράψας)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου -Ακαδημία Πάτρας (Φωκίτης -Λεφάκης)

Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (6η αγωνιστική)

Κραχτίδης 13:00 Δράμα Bianco Monte- Φαίακας Κέρκυρας (ΕΡΤSPORTS) (Νάσκος -Χαρίτσος, Κατσίκης)

A1 Γυναικών (3η Αγωνιστική)

Προσοτσάνης Δ.Γ. 16:00 ΑΟ Προσοτσάνης -ΠΑΟΚ Mateco (Νάσκος-Χαρίτσος, Κατσίκης)

Α2 Ανδρών (4η Αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:30, Ο.Φ Ιωνίας- ΕΣΝ Βριλησσίων (Τσάκωνας -Φωκίτης)
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες- ΓΑΣ Κιλκίς (Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Τρίτη 12 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (7η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας - Αερωπός ManDynamic (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (7η αγωνιστική)

Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ -Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή (ΕΡΤSPORTS) (Τζαφερόπουλος -Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης)

A1 Γυναικών (3η Αγωνιστική)

Νίκαιας 19:45, ΑΟΑΟΔΚ Vtech –ΟΦΝ Ιωνίας (Λεφάκης- Καρυδάκης)

*Η Αναγέννηση Άρτας με έγγραφο της προς την ΟΧΕ παραιτείται από την συνέχεια του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών και του Κυπέλλου Ελλάδος, περιόδου 2019-2020.

*Λόγω ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του σωματείου Βέροια 2017, ο αγώνας της Α1 Γυναικών Πυλαία 2014 - Βέροια 2017 μεταφέρεται για τις 20/11/2019

dyslexia centers

my choice

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69