koupidou alina

proteas ban3

novart veria

dion motors

Βέροια: Ξεκινά την Πέμπτη το διεθνές τουρνουά χάντμπολ παλαιμάχων - Το πρόγραμμα και οι ομάδες

afisa vhv

Ξεκινάει την Πέμπτη 18 Ιουνίου και ολοκληρώνεται το Σάββατο στην Βέροια το διεθνές τουρνουά χάντμπολ παλαιμάχων "Στέφανος Οικονομόπουλος". Ας δούμε το πρόγραμμα:

Πέμπτη 18/6
19:30h VERIA-RUMA
20:30h WOMEN GAME

Παρασκευή 19/6
17:30h RUMA-VERIA
18.10h VERIA-EDESSA
18.50h ATHENS-EDESSA
19:30h RUMA-KILKIS
20:10h ATHENS-RUMA
20.50h VERIA-KILKIS

Σάββατο 20/6
16.40h ATHENS-VERIA
17.20h WOMENS GAME
18.00h KILKIS-EDESSA
18.40h RUMA-EDESSA
19.20h ATHENS-KILKIS
20:00h Final match (can be played 2x20m)
21.00h Ceremony for medals and presents (in sport hall)

ΟΜΑΔΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

1. Γκιλιόπουλος Ιωάννης – ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Α
2. Μάντζος Νικόλαος – ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Β
3. Γιοβανόπουλος Κων/νος
4. Αλεξανδρίδης Ρωμύλος
5. Κούγιας Νικόλαος
6. Δομπρής Ανέστης
7. Χατζόγλου Γιώργος
8. Καρατζούλας Δήμος
9. Πρωτογέρης Ηλίας
10. Πρωτογέρης Αναστάσιος
11. Γιούπης Γιώργος
12. Τριγώνης Γρηγόριος
13. Γκιλιόπουλος Στέφανος
14. Γκαλίτσιος Θεόδωρος
15. Γκιλιόπουλος Νικόλαος
16. Πετρομελίδης Βασίλειος
17. Τσολοζίδης Θανάσης
18. Καλαϊτζής Αργύριος
19. Ξυλογιάννης Γεώργιος
20. Θυμιόπουλος Τέλης
21. Τσαμήτρος Ηλίας
22. Τζαφερόπουλος Μιχαήλ
23. Τοκατλίδης Γεώργιος
24. Μίχος Γεώργιος
25. Μαυρόπουλος Άκης
26. Τούτσης Κων/νος
27. Σαράφης Κύρος
28. Χαραλαμπίδης Κων/νος
29. Σαββίδης Νικόλαος
30. Τζουβάρας Χρήστος

ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ HANDBALL ΕΔΕΣΣΑΣ 2015
Σαρακινλής Θωμάς
Μπαγγέας Αθανάσιος
Τσιρόγκας Ευάγγελος
Πετρίδης Γεώργιος-Θεοφάνης
Σημάδης Τρύφων
Μάϊνος Αντώνης
Μπουκουβάλας Χρήστος
Μπουκουβάλας Κύρος
Μίχος Γεώργιος
Μούσιος Ιωάννης
Κονταξής Σταύρος
Χατζηπέτρου Θωμάς
Στεφανίδης Παναγιώτης
Τζιάκης Στυλλιανός

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

1. Κωστόπουλος Κων/νος
2. Κωστόπουλος Γεώργιος
3. Βαλής Γεώργιος
4. Κολεσιώτης Κοσμάς
5. Καλαϊτζής Γεώργιος
6. Βούτσκογλου Ανδρέας
7. Παπαδόπουλος Θεόδωρος
8. Παμπορίδης Βασίλειος
9. Λαζαρίδης Ιωάννης
10. Ασλανίδης Νικόλαος
11. Κωνσταντινίδης Λεωνίδας
12. Ραγιόπουλος Ιωάννης
13. Παπαδόπουλος Αχιλλέας

Σέρβοι παλαίμαχοι
1. Grkovic Andjelko - GOALKEEPER
2. Raseta Neven - GOALKEEPER
3. Zurnic Dragan - RIGHTBACK
4. Vagic Dragan - RIGHTBACK
5. Strajnic Branislav - RIGHT WING
6. Marjanovic Velimir - LEFT WING (PRESIDENT FEDERATION, IHF)
7. Blagojevic Aleksandar - LEFTBACK (SPORT DIRECTOR PARTIZAN)
8. Smigic Ivan - PLAYMAKER/CENTER
9. Zivulovic Sasa - CENTER/LEFTBACK
10. Grubacki Darko - LEFT WING ( national referee),
11. Kuzmanovic Sinisa - LEFTBACK/PIVOT
12. Padezanin Branko - PIVOT

ESCORTS
13. Beljic Nicola - DOCTOR (SPECIALIST OF SPORT MEDICINE)
14. Juskovic Predrag - ESCORT (GENERAL SECRETARY PARTIZAN)

dyslexia centers veria

kyriazis

sidiropoulos

studio 69