koupidou alina

proteas ban3

novart veria

dion motors

Τελική φάση εφήβων: Έχασε από τον Πανελλήνιο ο Φίλιππος

Με δυο ματς της 3ης αγωνιστικής συνεχίστηκε στην Λιβαδειά η τελική φάση του πρωταθλήματος εφήβων (τα άλλα δυο της 3ης αγωνιστικής την Πέμπτη το πρωί). Ο Φίλιππος έχασε στο τρίτο του ματς από τον Πανελλήνιο ενώ ο ΔΙΚΕΑΣ επικράτησε του Καματερού. 

3η αγωνιστική

ΙΕΚ ΞΥΝΗ- ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 24-20
Τα πεντάλεπτα: 3-2, 5-3, 8-4, 10-5, 11-6, 14-7 (ημχ.), 15-8, 17-10, 20-13, 21-13, 24-17, 24-20
ΙΕΚ ΞΥΝΗ (Κώστας Μπούνας): Λόλας 3, Καραμπουρνιώτης 4, Δραγάζης 1, Τσανίνος 1, Σιδηρόπουλος, Μάινας 2, Λιάπης 1, Κουτσόπουλος 2, Μαρουλάς 3, Λογοθέτης, Λιόλιος 5, Κολοκοτρώνης, Σακάλογλου, Στυλιαννέλης, Γιαννέτος 2.
ΓΑΣΚ (Παναγιώτης Μεσσήνης): Σημισακάκης, Θεοφίλατος, Μπαξεβάνης, Τότος 5, Βορύλλας 2, Φαλτσέτας, Αργυριάδης Ε. 1, Αργυριάδης Α. 1, Φωκάς, Καραμασιώτης, Ακρίβος, Καμινάκης, Σαραντόπουλος 1, Μπούτος 11.
Διαιτητές: Τσάκωνας- Σκλαβενίτης, Δίλεπτα: 7-4, Πέναλτι: 3/4-3/4

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 30-16
Τα πεντάλεπτα: 3-1, 5-3, 10-4, 11-5, 12-5, 14-5 (ημχ.), 18-5, 23-6, 25-7, 27-10, 28-11, 30-16
ΠΓΣ (Γιώργος Ζαραβίνας): Παπαδόπουλος, Καραγκιοζίδης, Μάλλιος, Κέσαρι 4, Ασβεστάς 4, Τσικριτέας 3, Χρυσίκος 1, Τσακουρίδης 5, Νικολούτσος 2, Σαλαπάτας 5, Μαντζόπουλος 4, Μαυρομάτης, Ζωγραφίδης 1, Μπεκιάρης, Σταυρινόπουκλος 1, Κούκα.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Νίκος Κούγιας): Παπαδόπουλος 2, Φιλόσογλου Κ., Γραμματικόπουλος 1, Στεργιόπουλος, Κύρτσιος, Μπαλτατζής 1, Τζίμπουλας, Ρίζος 2, Φιλόσογλου Β. 1, Ελευθεριάδης 2, Τριανταφυλλίδης, Καλλιαρίδης, Δεληγιαννίδης 2, Ταραμονλής 3, Ναβροζίδης 1, Μαυρίδης 1.
Διαιτητές: Τσάκωνας- Φωκίτης, Δίλεπτα: 7-5, Πέναλτι: 1/2-2/4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τρίτη 18 Απριλίου 2017

1η αγωνιστική- Α’ φάσης

Πανελλήνιος- ΧΑΝΘ 29-20 (17-11 ημχ.)
ΑΟ Κοζάνης- ΓΑΣ Καματερού 21-40 (7-22 ημχ.)
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΙΕΚ ΞΥΝΗ 27-25 (14-14 ημχ.)
Φίλιππος- ΓΣ Χανίων 33-23 (13-12 ημχ.)

Τετάρτη 19 Απριλίου 2017

2η αγωνιστική- Α’ φάσης

ΑΟ Κοζάνης- ΙΕΚ ΞΥΝΗ 16-37 (9-20 ημχ.)
ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Καματερού 31-18 (15-13 ημχ.)
Φίλιππος- ΧΑΝΘ 25-20 (13-11 ημχ.)
Πανελλήνιος- ΓΣ Χανίων 34-25 (18-11 ημχ.)

3η αγωνιστική- Α’ φάσης

ΙΕΚ ΞΥΝΗ- ΓΑΣ Καματερού 24-20 (14-7 ημχ.)
Πανελλήνιος- Φίλιππος 30-16 (14-5 ημχ.)

Πέμπτη 20 Απριλίου 2017

3η αγωνιστική- Α’ φάσης

09:00 ΧΑΝΘ- ΓΣ Χανίων
11:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΟ Κοζάνης

1η αγωνιστική- Β’ φάσης

15:00 3ος Α΄ ομίλου- 4ος Β΄ ομίλου
17:00 3ος Β΄ ομίλου- 4ος Α’ ομίλου
19:00 1ος Α’ ομίλου- 2ος Β΄ ομίλου
21:00 1ος Β’ ομίλου- 2ος Α΄ ομίλου

Παρασκευή 21 Απριλίου 2017

2η αγωνιστική- Β΄ φάσης

09:00 4ος Α’ ομίλου- 4ος Β’ ομίλου
10:45 3ος Α’ ομίλου- 3ος Β’ ομίλου
12:30 2ος Α’ ομίλου- 2ος Β’ ομίλου
14:30 1ος Α’ ομίλου- 1ος Β’ ομίλου

dyslexia centers veria

kyriazis

sidiropoulos

studio 69