derma medicine

proteas

novart veria

aronis2

ena

Νίκη στην πρεμιέρα της τελικής φάσης εφήβων για τον Φίλιππο

Με νίκη ξεκίνησε την 37η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων ο Φίλιππος. Επικράτησε με 33-23 του μαχητικού ΓΣ Χανίων ενώ στα άλλα ματς της ημέρας ο κάτοχος του τίτλου Πανελλήνιος νίκησε 29-20 την ΧΑΝΘ, ο ΓΑΣ Καματερού επιβλήθηκε 40-21 του ΑΟ Κοζάνης και η ΑΕΣΧ Πυλαίας επικράτησε 27-25 του ΙΕΚ ΞΥΝΗ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α’ όμιλος

Πανελλήνιος ΓΣ 2
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας 2
ΧΑΝΘ 0
ΓΣ Χανίων 0
Β’ όμιλος

ΓΑΣ Καματερού 2
ΑΕΣΧ Πυλαίας 2
ΙΕΚ ΞΥΝΗ Ν.Ι. 0
ΑΟ Κοζάνης 0

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ- ΧΑΝΘ 29-20

Τα πεντάλεπτα: 4-3, 7-4, 9-6, 12-6, 14-9, 17-11 (ημχ.), 17-12, 20-13, 20-15, 22-18, 24-18, 29-20

ΠΓΣ (Γιώργος Ζαραβίνας): Παπαδόπουλος, Καραγκιοζίδης, Μάλλιος, Κέσαρι 1, Ασβεστάς 3, Τσικριτέας 3, Χρυσίκος, Τσακουρίδης 5, Νικολούτσος 5, Σαλαπάτας 5, Μαντζόπουλος 5, Μαυρομάτης, Ζωγραφίδης, Μπεκιάρης, Σταυρινόπουκλος 2, Κούκα.

ΧΑΝΘ (Αλέξης Παπαβασίλης): Ζώης, Μπλάτσος, Σπηλιωτόπουλος, Ανδρεαδάκης, Τσακωνιάτης 1, Στίγγας 6, Αγαθόνικος 6, Μαμούρης, Μηλόπουλος, Τσιάνος 3, Μπόλας, Θεολογίδης, Δαμιανίδης, Κόγκας 1, Παπαβασίλης 4, Βιολιτζής.

Διαιτητές: Μπράμου- Γιακαλής, Δίλεπτα: 2-2, Πέναλτι: 4/5-2/3

ΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 21-40

Τα πεντάλεπτα: 2-4, 4-7, 6-12, 7-15, 7-18, 7-22 (ημχ.), 8-23, 11-28, 12-30, 14-32, 18-35, 21-40

ΑΟΚ (Μάκης Μιχαηλίδης): Παπαθανασίου, Παπαστέργιος, Ανδρεόπουλος, Αργύρης 1, Γκιούμπερι 7, Τριανταφυλλίδης, Παπακωνσταντίνου 4, Μέλλιος 5, Μετάνι 3, Τσακαλίδης 1, Σιδέρης, Σύρος.

ΓΑΣΚ (Παναγιώτης Μεσσήνης): Σημισακάκης, Θεοφίλατος 1, Μπαξεβάνης 1, Τότος 4, Βορύλλας 4, Φαλτσέτας, Αργυριάδης Ε. 7, Αργυριάδης Α. 9, Φωκάς 2, Καραμασιώτης 4, Ακρίβος, Καμινάκης, Σαραντόπουλος 1, Μπούτος 7.

Διαιτητές: Γιακαλής- Σκλαβενίτης, Δίλεπτα: 3-0, Πέναλτι: 3/3-2/3

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ- ΙΕΚ ΞΥΝΗ 27-25

Τα πεντάλεπτα: 2-3, 4-5, 5-7, 8-10, 11-13, 14-14 (ημχ.), 16-16, 19-19, 22-20, 24-22, 27-25

ΠΥΛΑΙΑ (Πάνος Γούσιος): Νικολαΐδης, Τορνικίδης 3, Μπουλταδάκης, Κουκμίσης, Ξυνιάς, Αντωνιάδης, Ανθομελίδης 2, Καλόμοιρος 8, Πετρίδης 9, Παπαγεωργίου 3, Αλατσατιάνος 1, Παπαδόπουλος, Μπροίκος, Ελέτα 1, Βακουφάρης, Μπάτζιος.

ΙΕΚ ΞΥΝΗ (Κώστας Μπούνας): Λόλας 3, Καραμπουρνιώτης 4, Τσανίνος, Σιδηρόπουλος, Μάινας 5, Λιάπης 3, Κουτσόπουλος 3, Μαρουλάς 1, Λογοθέτης, Λιόλιος 6, Κολοκοτρώνης, Σακάλογλου, Στυλιαννέλης, Γιαννέτος.

Διαιτητές: Μπράμου- Σκλαβενίτης, Δίλεπτα: 5-4, Πέναλτι: 5/5-2/3

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ- ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ 33-23

Τα πεντάλεπτα: 1-2, 2-3, 5-4, 6-7, 9-9, 13-12 (ημχ.), 17-14, 20-16, 25-19, 28-21, 31-22, 33-23

ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Νίκος Κούγιας): Παπαδόπουλος 3, Φιλόσογλου Κ. 1, Γραμματικόπουλος 7, Στεργιόπουλος, Κύρτσιος 1, Μπαλτατζής 9, Τζίμπουλας 3, Ρίζος, Φιλόσογλου Β. 4, Ελευθεριάδης, Τριανταφυλλίδης, Καλλιαρίδης, Ζούζος 3, Ταραμονλής 2, Ναβροζίδης, Μαυρίδης.

ΓΣ ΧΑΝΙΩΝ (Ηλίας Κιναλόπουλος): Σκαλιδάκης 5, Αναστασάκης, Μόνι 4, Παπαϊωάννου 7, Γεωργόπουλος 3, Ξεκουκουλωτάκης 1, Παπαδομανωλάκης 1, Λαμπροκωστόπουλος 1, Παπαστάμος, Αλευράκης 1, Νικολίκκια, Κογχυλάκης, Μαρνιεράκης.

Διαιτητές: Μπράμου- Γιακαλής, Δίλεπτα: 5-4, Πέναλτι: 2/2-2/2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Τρίτη 18 Απριλίου 2017

1η αγωνιστική- Α’ φάσης

Πανελλήνιος- ΧΑΝΘ 29-20 (17-11 ημχ.)

ΑΟ Κοζάνης- ΓΑΣ Καματερού 21-40 (7-22 ημχ.)

ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΙΕΚ ΞΥΝΗ 27-25 (14-14 ημχ.)

Φίλιππος- ΓΣ Χανίων 33-23 (13-12 ημχ.)

Τετάρτη 19 Απριλίου 2017

2η αγωνιστική- Α’ φάσης

09:00 ΑΟ Κοζάνης- ΙΕΚ ΞΥΝΗ

11:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Καματερού

13:00 Φίλιππος- ΧΑΝΘ

15:00 Πανελλήνιος- ΓΣ Χανίων

3η αγωνιστική- Α’ φάσης

19:00 ΙΕΚ ΞΥΝΗ- ΓΑΣ Καματερού

21:00 Πανελλήνιος- Φίλιππος

Πέμπτη 20 Απριλίου 2017

3η αγωνιστική- Α’ φάσης

09:00 ΧΑΝΘ- ΓΣ Χανίων

11:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΟ Κοζάνης

1η αγωνιστική- Β’ φάσης

15:00 3ος Α΄ ομίλου- 4ος Β΄ ομίλου

17:00 3ος Β΄ ομίλου- 4ος Α’ ομίλου

19:00 1ος Α’ ομίλου- 2ος Β΄ ομίλου

21:00 1ος Β’ ομίλου- 2ος Α΄ ομίλου

Παρασκευή 21 Απριλίου 2017

2η αγωνιστική- Β΄ φάσης

09:00 4ος Α’ ομίλου- 4ος Β’ ομίλου

10:45 3ος Α’ ομίλου- 3ος Β’ ομίλου

12:30 2ος Α’ ομίλου- 2ος Β’ ομίλου

14:30 1ος Α’ ομίλου- 1ος Β’ ομίλου

giannopoulos

sidiropoulos

studio 69