iek alpha23

tsakiridis tires

proteas

Γ' Εθνική: Εκτός έδρας στην πρεμιέρα Μακροχώρι και Λευκάδια

lefkadia lamia giaoutzis

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία κλήρωσης του Πρωταθλήματος Γ' Εθνικής 2014-2015, το οποίο, βάσει προγράμματος, θα αρχίσει στις 14 Σεπτεμβρίου 2014 και θα λήξει στις 17 Μαΐου 2015. Δείτε αναλυτικά την ανάπτυξη του προγράμματος της διοργάνωσης καθώς και τις ημερομηνίες ανά αγωνιστική και όμιλο.

Στον πρώτο όμιλο, το Μακροχώρι θα παίξει την 1η αγωνιστική στα Τρίκαλα και τα Λευκάδια εκτός έδρας με τον Πύρασο.

Σύμφωνα με όσα έγιναν γνωστά κατά τη διάρκεια της κλήρωσης, η σέντρα του νέου πρωταθλήματος θα γίνει στις 14 Σεπτεμβρίου, ενώ αναμένεται να διεξαχθεί η τελευταία αγωνιστική στις 19 Μαΐου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου Γύρου

1η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Μακροχώρι
Θεσπρωτός – ΑΕ Καραϊσκάκης
Βατανιακός – Κοζάνη
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ρήγας Φεραίος
Πύρασος – Λευκάδια
Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Οπούντιος Μαρτίνου – Πυρσός Γρεβενών

2η Αγωνιστική
Θεσπρωτός – Τρίκαλα
Μακροχώρι – Βατανιακός
ΑΕ Καραϊσκάκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κοζάνη – Πύρασος
Ρήγας Φεραίος – Δωτιέας Αγιάς
Λευκάδια – Αναγέννηση Άρτας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πυρσός Γρεβενών
Εθνικός Φιλιππιάδας – Οπούντιος Μαρτίνου

3η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Βατανιακός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θεσπρωτός
Πύρασος – Μακροχώρι
Δωτιέας Αγιάς – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αναγέννηση Άρτας – Κοζάνη
Πυρσός Γρεβενών – Ρήγας Φεραίος
Οπούντιος Μαρτίνου – Κοζάνη
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

4η Αγωνιστική
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τρίκαλα
Βατανιακός – Πύρασος
Θεσπρωτός – Δωτιέας Αγιάς
Μακροχώρι – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Καραϊσκάκης – Πυρσός Γρεβενών
Κοζάνη – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Λευκάδια – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

5η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Πύρασος
Δωτιέας Αγιάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αναγέννηση Άρτας – Βατανιακός
Πυρσός Γρεβενών – Θεσπρωτός
Οπούντιος Μαρτίνου – Μακροχώρι
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Κοζάνη
Ρήγας Φεραίος – Λευκάδια

6η Αγωνιστική
Δωτιέας Αγιάς – Τρίκαλα
Πύρασος – Αναγέννηση Άρτας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών
Βατανιακός – Οπούντιος Μαρτίνου
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας
Μακροχώρι – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΕ Καραϊσκάκης – Λευκάδια
Κοζάνη – Ρήγας Φεραίος

7η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Αναγέννηση Άρτας
Πυρσός Γρεβενών – Δωτιέας Αγιάς
Οπούντιος Μαρτίνου – Πύρασος
Εθνικός Φιλιππιάδας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Βατανιακός
Λευκάδια – Θεσπρωτός
Ρήγας Φεραίος – Μακροχώρι
ΑΕ Καραϊσκάκης – Κοζάνη

8η Αγωνιστική
Πυρσός Γρεβενών – Τρίκαλα
Αναγέννηση Άρτας – Οπούντιος Μαρτίνου
Δωτιέας Αγιάς – Εθνικός Φιλιππιάδας
Πύρασος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Λευκάδια
Βατανιακός – Ρήγας Φεραίος
Θεσπρωτός – Κοζάνη
Μακροχώρι – ΑΕ Καραϊσκάκης

9η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Οπούντιος Μαρτίνου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Πυρσός Γρεβενών
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Άρτας
Λευκάδια – Δωτιέας Αγιάς
Ρήγας Φεραίος – Πύρασος
Κοζάνη – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καραϊσκάκης – Βατανιακός
Μακροχώρι – Θεσπρωτός

10η Αγωνιστική
Εθνικός Φιλιππιάδας – Τρίκαλα
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πυρσός Γρεβενών – Λευκάδια
Αναγέννηση Άρτας – Ρήγας Φεραίος
Δωτιέας Αγιάς – Κοζάνη
Πύρασος – ΑΕ Καραϊσκάκης
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μακροχώρι
Βατανιακός – Θεσπρωτός

11η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λευκάδια – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου
Κοζάνη – Πυρσός Γρεβενών
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Άρτας
Μακροχώρι – Δωτιέας Αγιάς
Θεσπρωτός – Πύρασος
Βατανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

12η Αγωνιστική
Λευκάδια – Τρίκαλα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος
Εθνικός Φιλιππιάδας – Κοζάνη
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΕ Καραϊσκάκης
Πυρσός Γρεβενών – Μακροχώρι
Αναγέννηση Άρτας – Θεσπρωτός
Δωτιέας Αγιάς – Βατανιακός
Πύρασος – Οικονόμος Τσαριτσάνης

13η Αγωνιστική
Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος
Κοζάνη – Λευκάδια
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μακροχώρι – Εθνικός Φιλιππιάδας
Θεσπρωτός – Οπούντιος Μαρτίνου
Βατανιακός – Πυρσός Γρεβενών
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Άρτας
Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς

14η Αγωνιστική
Κοζάνη – Τρίκαλα
Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης
Λευκάδια – Μακροχώρι
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός
Εθνικός Φιλιππιάδας – Βατανιακός
Οπούντιος Μαρτίνου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πυρσός Γρεβενών – Πύρασος
Αναγέννηση Άρτας – Δωτιέας Αγιάς

15η Αγωνιστική
Τρίκαλα – ΑΕ Καραϊσκάκης
Μακροχώρι – Κοζάνη
Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος
Βατανιακός – Λευκάδια
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πύρασος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Δωτιέας Αγιάς – Οπούντιος Μαρτίνου
Αναγέννηση Άρτας – Πυρσός Γρεβενών

access

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis