novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

ena

Ερασιτεχνικό: Έγινε η κλήρωση σε πρωτάθλημα και κύπελλο

Πραγματοποιήθηκε στην Βέροια η κλήρωση του κυπέλλου ερασιτεχνών και των πρωταθλημάτων στην Α' και την Β' ερασιτεχνική. Αναλυτικά:

Το κύπελλο

Οι αναμετρήσεις της 1ης αγωνιστικής του κυπέλλου, που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Σεπτεμβρίου, έχουν ως εξής:

Σάββατο 8/9 (17:00)

Κουλούρα – Μονόσπιτα
Νησέλι – Καμποχώρι
Κλειδί – Λυκογιάννη
Λευκάδια – Πλατύ
Λουτρός – Ραχιά
Αγκαθιά – Μαρίνα
Πατρίδα – Στενήμαχος
Ακαδημία Τρικάλων – Νικομήδεια
Επισκοπή – ΑΕΠ Βέροιας
Σχοινάς – Ολυμπιακός Νάουσας
Νάουσα – Διαβατός

Κυριακή 9/9 (17:00)

Γιαννακοχώρι – Τριπόταμος
Αγ. Γεώργιος – Χαρίεσσα
Παλατίτσια – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Μακροχώρι – Αγ. Βαρβάρα
Παλαιοχώρι – Λιανοβέργι
Αχιλλέας Νάουσας – Τρίκαλα
Ροδοχώρι – Σταυρός
Αγ. Μαρίνα – Μελίκη
Κοπανός – ΓΑΣ Βέροια

Η Α' ερασιτεχνική

Οι αναμετρήσεις της 1ης αγωνιστικής της Α’ κατηγορίας, που θα διεξαχθούν το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου, έχουν ως εξής:

Αχιλλέας Νάουσας – Παλαιοχώρι
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Κοπανός
Επισκοπή – Τρίκαλα
Χαρίεσσα – Μακροχώρι
Μελίκη – Αγ. Μαρίνα
Πλατύ – Νάουσα
Κλειδί – Ροδοχώρι
Αγ. Βαρβάρα - Μαρίνα

Η Β' ερασιτεχνική

Οι αναμετρήσεις της 1ης αγωνιστικής της Β’ κατηγορίας, που θα διεξαχθούν την Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου, έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Κουλούρα – Διαβατός
Λιανοβέργι – Σχοινάς
Λουτρός – Σταυρός
Λυκογιάννη – Παλατίτσια
Καμποχώρι – Νησέλι

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Ν. – Αγ. Γεώργιος
Γιαννακοχώρι – Πατρίδα
Τριπόταμος – Ραχιά
Στενήμαχος – Λευκάδια
Μονόσπιτα - Νικομήδεια
Ρεπό: ΑΕΠ Βέροιας

Πηγή: https://www.kerkidasport.gr 

Το πλήρες πρόγραμμα σε Α' και Β' ερασιτεχνική

Το πλήρες πρόγραμμα:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

3η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -

4η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

5η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -

6η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -

7η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -

8η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -

9η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -

10η αγωνιστική
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -

11η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

12η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -

13η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

14η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -

15η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -

16η αγωνιστική
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

17η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -

18η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -

19η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -

20η αγωνιστική
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -

21η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -

22η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -

23η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

24η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -

25η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

26η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -

27η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -

28η αγωνιστική
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -

29η αγωνιστική
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ: -
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ: -
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ: -
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -

30η αγωνιστική
ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ: -
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ: -
ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ: -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ: -

---------------------------------------------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -
ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: -
Ολυμπιακος Λουτρου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
Ολυμπιακος Λουτρου - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - Ολυμπιακος Λουτρου: -
ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: -
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -
Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου: -

6η αγωνιστική
Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -
ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ολυμπιακος Λουτρου: -
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -

8η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΕΚ Καμποχωρίου - Ολυμπιακος Λουτρου: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -

9η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: -
Ολυμπιακος Λουτρου - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: -
ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: -

10η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -

11η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: -
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -
ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: -

12η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: -
Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -

13η αγωνιστική
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου: -
ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: -

14η αγωνιστική
ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -
Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -

15η αγωνιστική
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - Ολυμπιακος Λουτρου: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: -

16η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: -
Ολυμπιακος Λουτρου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -
ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: -

17η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: -
Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: -

18η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - Ολυμπιακος Λουτρου: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: -
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: -

--------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -

2η αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

3η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

4η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

6η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

8η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

9η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -

10η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -

11η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -

12η αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -

13η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -

14η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -

15η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

16η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -

17η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -

18η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -

19η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

20η αγωνιστική
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -

21η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: -
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -

22η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: -
ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: -
ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -

 

dyslexia centers

my choice

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69