iek alpha23

tsakiridis tires

 novart

brouvali

my choice

koukoutegou

proteas

ena

Το πρόγραμμα της Β' ερασιτεχνικής

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της B' ερασιτεχνικής. Το πρωτάθλημα θα αρχίσει το Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου. Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής έχεις ως εξής:

Α' όμιλος

Σχοινάς - Διαβατός
Λουτρός - Λιανοβέργι
Νικομήδεια - Καμποχώρι
Παλατίτσια - Κυψέλη
Καψόχωρα - Ακαδημία Τρικάλων

Β' όμιλος

Λευκάδια - Αγία Βαρβάρα
Επισκοπή - Ράχη
Πατρίδα - Άγιος Γεώργιος
Μαρίνα - Άχθος Αρούρης
Ζερβοχώρι - Δόξα Νάουσας 

Ολόκληρο το πρόγραμμα

Α' όμιλος

1η αγωνιστική 10η αγωνιστική
ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Α.Ε. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

2η αγωνιστική 11η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ
Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ Α.Ε. ΣΧΟΙΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

3η αγωνιστική 12η αγωνιστική
ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Α.Ε. ΣΧΟΙΝΑΣ Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

4η αγωνιστική 13η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ Α.Ε. ΣΧΟΙΝΑΣ
Α.Ε. ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

5η αγωνιστική 14η αγωνιστική
ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ Α.Ε. ΣΧΟΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ Α.Ε. ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

6η αγωνιστική 15η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ
Α.Ε. ΣΧΟΙΝΑΣ ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Α.Ε. ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ

7η αγωνιστική 16η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε. ΣΧΟΙΝΑΣ
Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ Α.Ε. ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

8η αγωνιστική 17η αγωνιστική
ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε. ΣΧΟΙΝΑΣ Α.Ε. ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ

9η αγωνιστική 18η αγωνιστική
ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΣΧΟΙΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

Β΄όμιλος

1η αγωνιστική 10η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

2η αγωνιστική 11η αγωνιστική
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

3η αγωνιστική 12η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

4η αγωνιστική 13η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

5η αγωνιστική 14η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ
ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ

6η αγωνιστική 15η αγωνιστική
ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7η αγωνιστική 16η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ

8η αγωνιστική 17η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ

9η αγωνιστική 18η αγωνιστική
Α.Σ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΠΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

access

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69