iek alpha23

tsakiridis tires

 novart

brouvali

my choice

koukoutegou

proteas

ena

Το πρόγραμμα της Β' και της Γ' ερασιτεχνικής

Συνεχίζονται την Κυριακή τα ματς της Β' και της Γ' ερασιτεχνικής. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΚΑΜΠΟΧΩΡΙ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΠΑΛΑΣΙΔΕΙΟΣ
Διαιτησία: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.-ΤΑΣΙΩΝΑΣ-ΣΑΜΑΡΑΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ-ΓΚΟΓΚΟΣ Ν.Α.

access

dyslexia centers

tsiafoulis

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69