proteas

tsakiridis tires

Ενδιαφέρουσες μάχες στην Α2 ερασιτεχνική

Με τα ματς της 5ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί την Κυριακή το απόγευμα το πρωτάθλημα στην Α2 ερασιτεχνική. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 Αγρ.Αστ.Πλατεος - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΠΙΤΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ

Βαθμολογία

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 12
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 10
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ 6
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ 6
ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 6
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ 6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 0
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ 0

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Βαθμολογία

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 8
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 5
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 4
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ 4
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 4
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ 2
* Η ΑΕΠ έχει -2 από ποινές

Η Γ' ερασιτεχνική

Με τα ματς της 3ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί την Κυριακή το πρωί το πρωτάθλημα στην Γ' ερασιτεχνική. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 10.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - Πο Ξεχασμενης
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ

Βαθμολογία

ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 6
ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 6
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3
ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 3
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 0
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ 0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.ΝΕΡΩΝ 0

dyslexia centers

super course

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69