novart veria

proteas ban3

tsakiridis tires

Ενδιαφέρουσες μάχες στην Α2 ερασιτεχνική

Με τα ματς της 5ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί την Κυριακή το απόγευμα το πρωτάθλημα στην Α2 ερασιτεχνική. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 Αγρ.Αστ.Πλατεος - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΠΙΤΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ

Βαθμολογία

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 12
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 10
ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ 6
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ 6
ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 6
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ 6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ 3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 0
ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ 0

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Βαθμολογία

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 8
ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 5
ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ 4
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 4
ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ 4
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 4
ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ 2
* Η ΑΕΠ έχει -2 από ποινές

Η Γ' ερασιτεχνική

Με τα ματς της 3ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί την Κυριακή το πρωί το πρωτάθλημα στην Γ' ερασιτεχνική. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 10.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - Πο Ξεχασμενης
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ

Βαθμολογία

ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 6
ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 6
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3
ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 3
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 0
ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ 0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.ΝΕΡΩΝ 0

dyslexia centers

studio 5

logomageia

sidiropoulos

meimaridis

studio 69