novart veria

proteas ban3

dion motors

parrots

Α2 ερασιτεχνική: εντός οι πρωτοπόροι του Α' ομίλου, εκτός με ΑΕΠ η Αγία Μαρίνα

Συνεχίζεται την Κυριακή το πρωτάθλημα στην Α2 ερασιτεχνική. Στον 1ο όμιλο θα διεξαχθεί η 16η αγωνιστική. Η πρωτοπόρος Αγκαθιά θα φιλοξενήσει τον Πλάτανο ενώ το Παλαιοχώρι θα υποδεχθεί το Κλειδί.

Στον δεύτερο όμιλο, η αυλαία της 18ης αγωνιστικής άνοιξε το Σάββατο με τα ματς Δόξα Νάουσας - Πατρίδα 1-1 και Μακεδόνας - Αριστοτέλης 0-3. Την Κυριακή, η πρωτοπόρος Αγία Μαρίνα θα παίξει το πρωί στην Ραχιά κόντρα στην ΑΕΠ ενώ η Νικομήδεια θα κάνει το ρεπό της. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΕΣΗΣ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 15.30 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.30 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΗΣΙΟΥ 15.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ 15.30 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 10.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

dyslexia centers

sidiropoulos

studio 69